Piwko wytransferowany do akademii Spółki

Na profilu akademii Spółki pojawiła się nowina dotycząca zawodnika seniorskiej drużyny MKS-u Polonia Warszawa, który rozpocznie swoją współpracę z akademią Spółki.

Mateusz Piwko

Mateusz Piwko, bo o nim mowa, będzie pełnił funkcję trenera przygotowania motorycznego i pomagał w codziennym funkcjonowaniu Akademii. Piwko od dwóch lat pracuje także w MKS-ie, przy roczniku 2008.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Piwko wytransferowany do akademii Spółki

  1. Jak się bawić, to na całego:
    Koronawirus w Tomaszowie Maz. Piłkarze Lechii z podejrzeniem koronawirusa. Mecz z Polonią Warszawa pod znakiem zapytania.
    Pod znakiem zapytania stanął niedzielny mecz Lechii Tomaszów w piłkarskiej III lidze. Kilku zawodników ma podejrzenie koronawirusa, klub czeka z niecierpliwością na wyniki ich badań.
    Niestety kilku zawodników Lechii w ostatnim czasie ma objawy zbliżone do osób chorych na COVID-19. W związku z tym klub wysłał ich na testy. W najbliższym czasie piłkarze otrzymają wyniki badań.
    Źródło: tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz