Transmisja meczu z RKS Radomsko – Polonia

W dniu 20 września 2020 roku o godz. 15:00 Polonia rozegra wyjazdowe spotkanie z RKS Radomsko. Link do transmisji znajdziecie w rozwinięciu newsa…

Patryk Paczuk

Producentem transmisji na żywo jest marka transmisjenazywo.tv, właściciel platformy onestage.pl i od 10 lat specjalizująca się w produkcji przekazów na żywo z wydarzeń sportowych do Internetu, jak i dla telewizji.

Transmisja jest realizowana w partnerstwie z serwisem DumaStolicy.pl a na stanowisku komentatorskim zasiądą redaktorzy Kwikster i Luk 🙂

Cena transmisji to 15 zł.

Na mecz zapraszamy tutaj.

Author: Luk

26 thoughts on “Transmisja meczu z RKS Radomsko – Polonia

  1. Transmisja jest od transmisjenazywo.tv. My tylko komentujemy ten mecz.

   Oficjalna z tego co widzę na twitterze, to Polonia nie dogadała się z Radomskiem na transmisję

   Nie wiem, nie wnikam o co poszło i dlaczego tamci się dogadali. My tylko zostaliśmy poproszeni o komentarz…

  1. Ps. O tym mówisz?

   Mówisz o tym?:
   „Some pretented „Polonia fans” act against our Club ☹️, earning themselves money (+ paying our rival for this match, nothing to Polonia!) ; instead of supporting the Club, letting Polonia Warszawa s.a. organizing ourselves those transmissions…
   Not nice
   I don’t understand why SSPW promote this transmission competitor? You have financial interest in it? Because of this Fake Polonia fan competitor we cannot organize ourselves transmissions.
   We should work together to ban this competitor, letting the club managing those transmissions.
   You support our club, our football team, or not SSPW?
   Please let Polonia Warszawa s.a earn a bit of money with those transmissions; + organize ourselves great Polonia Warszawa TV for fans (model Widzew Lodz for example i visited this week), to finance a very small part of our expenses, so it is not only me who pay for everything (3,7 M PLN yearly budget this year).
   Please support Polonia Warszawa s.a. SSPW!
   Let’s win together „

 1. O co chodzi? Jest transmisja prywatną ,z której nie zarabia Polonia ? Jak jest w innych 3 ligowych klubach ? Ja uważam ,że na tym poziomie transmisje winny być darmowe, ewentualnie dla posiadaczy karnetów darmowe a dla innych jakaś symboliczną kwota (np 50 zł za sezon). Transmisja to forma reklamy klubu, zwłaszcza wyjazdowa. Nie można z kibica wyciskać nie wiadomo ile kasy, skoro płaci dużo za oglądanie meczu u siebie to wyjazdowy mógłby mieć za pół darmo. Bicie piany o niewielkie pieniądze i wizerunek ?

 2. Wyszło bardzo niefortunnie. Jak rozumiem Radomsko odmówiło prawa do przeprowadzenia transmisji naszej spółce, gdyż dogadało się na to z kimś innym. Ten ktoś inny postanowił zarobić transmitując mecz Polonii, ale nie chce dać na tym zarobić samej Polonii. Kasa ma być tylko dla niego – jak mniemam ten ktoś inny klubu nie utrzymuje, jedynie korzystając z okazji wykorzystuje sytuację dla siebie.

  Jest to słabe, będąc na miejscu kolegi Kwikstera nie firmowałbym tego swoją twarzą.
  Solidaryzując się z naszym dobrodziejem, który utopił w Polonii już morze kasy – nie kupię transmisji.

  Taka akcja jest nam do niczego nie potrzebna. Mam nadzieję, że Pan Nitot zastrzegł znak towarowy, aby tak łatwo nie było.

 3. Janiu, potrzebny mediator.
  Pan prezes znowu reaguje trochę jakby myślał, że ktoś go chce wydymać na kasę, a to nieprawda, nikt od nas nie miał takich intencji. Mam wrażenie, że znowu mamy kwas, pomimo, że nikt nie miał złych zamiarów.
  ja zawsze jak będzie taka możliwość to będę korzystał z klubowej transmisji.
  W momencie gdy nie ma klubowej transmisji to czy są jakieś przesłanki by nie skorzystać z innej, konkurencyjnej relacji live?
  Osobiście na ten moment takowych nie widzę…

 4. Dziś oglądałam 3 mecze z 3 ligi gr.1 (Świt Nowy Dwór-Znicz Biała Piska, Ursus-Broń, Pogoń Grodzisk-Legia II) i z poziomu 2 ligi (Pogoń Siedlce-Hutnik K., Olimpia G.-Sokół O.) za darmo na YouToube na portalu RegioWyniki Pl. Dlatego jutrzejszego meczu wyjazdowego Polonii nie mam zamiaru wykupić. To jest mocno przesadzone żeby transmisja była droższa niż bilet wstępu za mecz na żywo. Każdy zrobi jak uważa, ale dla mnie to jest zwykłe zdzierstwo. Na tym poziomie rozgrywek transmisje powinny być darmowe.

 5. tak, transmisje powinny być za free w necie , a połowa kibiców powinna wchodzić na stadion za złotówkę i co jeszcze?
  nie idzmy w drugą skrajność. I nie porównujmy się do małomiasteczkowych klubów, które utrzymywane są ze środków lokalnego samorządu i mogą sobie pozwolić na darmowy streaming.
  my mamy swoje ambicje i musimy zarabiać. Sorry, taka prawda.

  1. Kibice nie wchodzą za darmo ale płacą słono za bilety, a może by Miasto odpaliło 10 tys zł na transmisje meczów Polonii WARSZAWA, w końcu to reklama miasta.
   Ps Zobaczcie co zrobiła dzisiaj Pogoń Grodzisk mazowiecki z cwks 2, to tak apropos ocen Trenera Chrobaka.

 6. A propos małomiasteczkowych klubów, to trudno do nich zaliczyć Ursus. Jak by nie było klub jest ze stolicy i dotowany przez m.st. W-wę na tym samym poziomie, co Polonia. A transmisje internetowe są darmowe. I popieram stanowisko Newbojkot, że miasto powinno sponsorować takie transmisje. Tylko ktoś z zarządu powinien w tej sprawie wystąpić oficjalnie.

  1. pogromca – nie nie daje.
   Mario – ty jesteś bez honoru i ambicji, bez zasad, bez jaj.
   Tylko przypadkiem się nie obrażaj, bo ja ci w żaden sposób nie ubliżam, to tylko moja opinia co nie.
   Czy opinia, że ktoś postąpił nie honorowo albo nie fair to jest ubliżanie? no bez przesady 🙂
   .
   Pamiętam jak nadawałeś na Jania, jakimi epitetami go określałeś. A jak okazało się, że potwierdziło się wszystko co pisał, to nawet nie potrafiłeś przeprosić. „przeproszę Jania, ale pod warunkiem, że…” XD
   i ty ludzi pouczasz o honorze pajacu 😀

 7. Kim ty jesteś by odbierać honor ekipie, która od 15 lat robi portal o Polonii pro publico bono.
  Nie odbieram ci prawa żebyś miał swoją opinię, może rzeczywiście kiepsko wyszło, choć imo nikt nie miał tu złych intencji.
  Ale no jakim prawem dokonujesz tak kategorycznych sądów?
  po co pluć na swoich?
  Tutaj jest potrzebny mediator, porozumienie, zgoda i współpraca, a nie eskalacja i konflikt.
  Mam nadzieję, że drużyna jutro wygra i szybko zapomnimy o sprawie.

  1. Po prostu uważam, że honorowo byłoby nie firmować tego przedsięwzięcia. Nie uważasz, że co najmniej to dziwna sytuacja? Prowadzenie portalu o Polonii raczej powinno obligować do przejrzystych działań. Takie jest moje zdanie i uważam, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii.

  2. Wyrażanie opinii tak, ale bez ubliżania osobom zasłużonym dla społeczności.
   Inni też we wcześniejszych komentarzach byli krytyczni i nie mam zamiaru się czepiać, bo wyrazili swoje zdanie na poziomie.
   U ciebie jechanie po honorze to moim zdaniem jeden krok za daleko, mógł byś po prostu ugryźć się w język i być bardfziej dyplomatyczny.
   tylko tyle.
   Szanujmy się.

  3. Ale gdzie tu jest ubliżanie? Czy opinia, że ktoś postąpił nie honorowo albo nie fair to jest ubliżanie? Przesadzasz.

  4. To prowadzenie stronki z newsami daje immunitet na wszystkie głupie, niepotrzebne lub krzywe akcje?

  5. pogromca – nie nie daje.
   Mario – ty jesteś bez honoru i ambicji, bez zasad, bez jaj.
   Tylko przypadkiem się nie obrażaj, bo ja ci w żaden sposób nie ubliżam, to tylko moja opinia co nie.
   Czy opinia, że ktoś postąpił nie honorowo albo nie fair to jest ubliżanie? no bez przesady
   .
   Pamiętam jak nadawałeś na Jania, jakimi epitetami go określałeś. A jak okazało się, że potwierdziło się wszystko co pisał, to nawet nie potrafiłeś przeprosić. „przeproszę Jania, ale pod warunkiem, że…” XD
   i ty ludzi pouczasz o honorze pajacu

Dodaj komentarz