Zrzutka na naprawę kolana Małka

Dotarła do nas smutna nowina dotycząca jednego z naszych byłych zawodników. Mateusz Małek grający obecnie w Garbarni Kraków zmaga się z urazem. Zbiera obecnie na leczenie za pomocą zrzutki. Szczegóły w środku niusa.

Mateusz Małek

W sobotę 5 września podczas meczu ze Śląskiem Wrocław II Mateusz doznał poważnej kontuzji kolana. Po kilku minutach od wejścia na murawę nastąpił uraz, który po rezonansie i konsultacji z lekarzami, okazał się zerwaniem więzadeł krzyżowych przednich w prawej nodze.

Teraz czeka go operacja i długotrwała rehabilitacja, które pozwolą mu na powrót do pełnej sprawności oraz realizacji jego największej pasji, jaką jest piłka nożna. To z kolei wiąże się z dużym nakładem finansowym, którego niestety sam „Mały” nie jest w stanie udźwignąć, dlatego też zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc finansową. Pomóżmy mu wrócić jak najszybciej na boisko!!!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz