Przypominamy o mobilizacji na mecz z Ursusem

Grupa Ultras Enigma przypomina o mobilizacji przed najbliższym domowym spotkaniem z Ursusem Warszawa (sobota, godz. 18:00). Bilety można nabyć online i od jutra w kasach. Nie może Was zabraknąć!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Przypominamy o mobilizacji na mecz z Ursusem

  1. Jakie znowu transmisje?? Wszyscy na mecz!! Nie po to Grupa Ultras Enigma ogłasza pełną mobilizację żebyś siedział przed telewizorem z czipsami i piwem!

   Mobilizowane są kobiety, dzieci i starcy, czołowa chuliganeria, drugi garnitur, trzeci, czwarty, aspirujący, ultras, wyjazdowicze, dywersanci, klienci barów mlecznych, cykliści, a nawet społeczności LGBT+!

   Jak wszyscy to wszyscy! Wszyscy albo nikt! Kto nie przyjdzie ten wegetarianin i abstynent!

 1. Cześc,

  Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż nasze zwycięstwo. W przeciwnym razie na dłuuugo znikną kibice, zacznie się polowanie na czarownice i poszukiwanie winnych.
  Będzie presja ale do jasnej ciasnej mamy doświadczonych zawodników, którzy powinni to udźwignąć.
  Poza tym były dwa tygodnie na treningi i ostateczne zgranie drużyny.
  NIE WIDZĘ ŻADNYCH WYMÓWEK !
  Jesteśmy lepsi i powinniśmy wygrać ten mecz .
  Orły, sokoły do boju !

 2. no właśnie dlatego że nie jestem ani abstynentem ani wegetarianinem to mam grilla i piwko w sobotę ale grill jest z dziećmi i znajomymi oraz ich dziećmi więc opuścić go nie mam możliwości bo ani żona ani dzieci się nie zgadzają więc na ten mecz iść nie mogę moja jedyna możliwość to wesprzeć KSP przez zakup transmisji i obejrzeć go w domu przy piwie i grillu właśnie a jak jest to przez Youtube to moge puścić na TV i wtedy znajomy też obejrzy i może to go zachęci i razem byśmy na Polonie chodzili ….

Dodaj komentarz