Olczak nowym dyrektorem akademii Spółki

Tak jak informowaliśmy wczoraj pojawią się zmiany w podmiotach młodzieżowych na K6. Od początku września funkcję Dyrektora akademii piłkarskiej Polonii Warszawa objął Paweł Olczak.

Paweł Olczak i Sebastian Przyrowski

Grégoire Nitot przyznał, że chce budować jedną, silną akademię, dlatego bardzo ważna będzie bliska współpraca z MKS-em oraz pionem sportowym klubu – Piotrem Kosiorowskim i Wojciechem Szymankiem. Już dziś w składzie pierwszej drużyny są wychowankowie – Jakub Wyszkowski oraz Wiktor Niewiarowski, za co bardzo dziękuję. Chcemy więcej! – skomentował właściciel klubu.

Rolą nowego dyrektora akademii będzie zatem budowa odpowiedniego systemu i metodyki szkolenia oraz realizacja celu wzmocnienia Polonii Warszawa, poprzez promowanie utalentowanych zawodników. Chcemy, aby do Akademii dołączało coraz więcej młodych adeptów piłki nożnej, którzy w przyszłości będą reprezentować czarno-biało-czerwono-czarne barwy.


Warto dodać, że Olczak nadal będzie pełnił obowiązki prezesa MKS-u Polonia Warszawa. Poprzednim dyrektorem akademii spółki był Przemysław Szabat. Na chwilę obecną nadal będzie pracował w strukturach akademii.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Olczak nowym dyrektorem akademii Spółki

  1. Wyniki Mks przemawiaja co by nie mowic za Olczakiem .Nitot napewno sie zorientowal w calej sytuacji i dlatego napewno podjol rozsadna decyzje .Nie zostaje mi nic innego jak pogratulowac Stanowiska i zyczyc samych sukcesow i oby jak najwiecej chlopakow z Mazowsza wstepowalo do akademi spolki a nastepnie zasilali 1 i 2 druzyne i w koncu fundamenty pod budowe odradzajacego sie klubu zostaly zalane prawidlowo a na nich powstala cala struktora.

Dodaj komentarz