Ruch przekłada mecz z Polonią

Klub poinformował, że najbliższe spotkanie wyjazdowe Polonii z Ruchem Wysokie Mazowieckie zostanie przełożone ze względu na wniosek gospodarzy z przyczyn kadrowych.

Kolejny mecz Polonia rozegra przy K6 z Ursusem, 12 września 2020 r. o godz. 18:00.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

14 thoughts on “Ruch przekłada mecz z Polonią

 1. Weekend zepsuty 🙁

  Dlaczego związek się na to godzi?

  Rozumiem covid w drużynie to wtedy przekładamy z automatu, rozumiem zatrucie całej drużyny ale tu nie podano nic takiego. Jeśli to „zwykłe” kontuzje to naprawdę słaby powód. Każda drużyna tak kompletuje kadrę żeby być przygotowaną na takie sytuacje.
  Potem my będziemy musieli grać 3 mecze w ciągu tygodnia a wyjazd na Ruch trafi się w jakimś okresie pluchy jesiennej i słabej murawy.

  1. Ale my do tego nic nie mamy, organem który decyduje jest związek i to do niego Ruch składał wniosek. Zawsze tak wyglądała procedura (chyba, że coś się teraz zmieniło ale nie słyszałem o tym i byłbym bardzo zdziwiony)

  1. Dzięki, nie rozumiem, jak Związek może przekładać mecz, bez żadnej dokumentacji medycznej przedłożonej przez Ruch.

 2. Walkower !

  Nie masz graczy to nie grasz i przegrywasz walkowerem.

  Może przypadkiem podlaski związek prowadzi w tym roku rozgrywki ? Nasz klub powinien się odwołać i bez trudu sprawę wygrać. Życie czasem daje w dupę – trudno. Ruch może za tydzień zbierze jedenastu graczy i wyjdzie na boisko. Jeśli nie – to jeszcze jest liga okręgowa, A-klasa i niżej .

  1. Łódzki prowadzi (dlatego np zespoły z Łódzkiego grają 11 meczy u siebie w 1 rundzie a my np tylko 10 🙂 )

   Jedni kompletują szerokie kadry, ponoszą tego koszty, bo mogą być kartki, kontuzje… a drudzy będą przekładać mecze…

Dodaj komentarz