Smuga raczej wróci do Miedzi Legnica

Niestety wszystko wskazuje, że przygoda Daniela Smugi w Polonii może skończyć się na jednym ligowym meczu. Pomocnik prawdopodobnie od sierpnia wróci do Miedzi Legnica.

Daniel Smuga

Były zawodnik Górnika Zabrze formalnie był wypożyczony do Polonii na pół roku. Niestety próby przedłużenia pobytu Smugi przy K6 się przedłużają. W kuluarach mówi się o zaporowej cenie stawianej przez Legniczan.

W innej sytuacji może być Jakub Wyszkowski. Młody wychowanek MKS-u jest podobno bliski finalizacji umowy z seniorami Polonii.

Trener Wojciech Szymanek podziękował natomiast dwójce pomocników akademii: Maciejowi Czabajowi i Bartoszowi Kowalikowi. Obaj prawdopodobnie nie zostaną przy K6.

Czabajem jest poważnie zainteresowany Bug Wyszków, klub z jego rodzimego miasta. Kowalik, który w przeszłości był w „notesiku” Stomilu Olsztyn i Wisły Płock, zamierza poszukać klubu w III lub IV lidze.

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

1 thought on “Smuga raczej wróci do Miedzi Legnica

  1. Informacja nie jest pełna.
    Smuga może wrócić nie do grającej w I lidze Miedzi Legnicy, a do pałętającej się w ogonie trzeciej grupy III ligi Miedzi Legnicy II.
    W tej pierwszej Smuga jesienią nie zagrał ani minuty, w tej drugiej grał mało i słabo, strzelił w niej tylko dwa gole i bez żalu go wypożyczono.
    Teraz, gdy mamy prężnego i możnego właściciela klubu tzw działacze z Legnicy zwęszyli kasę i zarobek. Stąd ta zaporowa cena.
    Moim zdaniem należy zrezygnować ze Smugi i oferty na niego z Legnicy. Niech wróci do nich i mu tam wciąż płacą co miesiąc sowitą pensję. Jak niegdyś JWC Kokosowi.

Dodaj komentarz