Piwko dołączył do seniorów MKS-u. Celem awans do okręgówki!

Seniorzy MKS-u Polonia Warszawa rozbili wczoraj pierwszego rywala w okresie letnim. – Celem MKS-u jest w tym sezonie walka o awans drużyny seniorów do ligi okręgowej – powiedział nam dyrektor sportowy akademii Kamil Majewski.

Lista wzmocnień jest dość ciekawa. Rozpoczyna ją Mateusz Piwko, który w przeszłości grał m.in. w Starcie Otwock, Victorii Sulejówek czy Drukarza Warszawa. Warto wspomnieć, że trener Marek Końko rozważał ściągnięcie go w czasie gdy prowadził seniorów Polonii (w tamtym czasie do klubu trafił tylko Michał Gwiazda). Piwko jest asystentem w akademii MKS-u (rocznik 2008) i trenerem motorycznym w rocznikach od U-1o do U-15.

Poza nim zimą zespół wzmocnili Dawid Krulikowski (rocznik 2001, juniorzy), Patryk Osiak (1997, Energia Kozienice, w przeszłości grał dla MKS-u), Adrian Rowicki (1991, Drukarz Warszawa), Bartłomiej Warchoł (1997, Iskra Gózd, w przeszłości grał dla MKS-u).

Latem do zespołu dołączyli juniorzy: Oskar Kania, Wojciech Korcz, Wiktor Niewiarowski i Łukasz Zięba (99, były zawodnik MKS-u, powrócił z Niemiec – ostatnio grał dla Marcovii).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Piwko dołączył do seniorów MKS-u. Celem awans do okręgówki!

Dodaj komentarz