Polonia wreszcie wygrywa w sparingu. Lanie Drukarza!

Po 3 sparingowych porażkach nareszcie przyszedł czas na zwycięstwo. Dzisiaj Polonia pokonała 5:0 Drukarza Warszawa, który w minionym sezonie wygrał IV ligę, ale w barażu musiał uznać wyższość Błonianki Błonie. W „Czarnych Koszul” znów wystąpiło sporo zawodników testowanych – zdobyli 4 z 5 bramek.

Dawid Leleń, Łukasz Staszczak, Wiktor Babiński, Wojciech Szymanek

18.07.2020 r., Warszawa
Drukarz – Warszawa Polonia Warszawa 0:5
bramki: Damian Mosiejko, testowany (2), Jakub Wyszkowski, samobójcza

Polonia: Sławomir Abramowicz – Adam Pazio, Jan Goliński, testowany, Grzegorz Wojdyga – Jakub Wyszkowski, Damian Mosiejko, Mariusz Wierzbowski, Maciej Czabaj, Tomasz Andrzejewski – testowany. Grali także: Dawid Leleń, Bartosz Kowalczyk, Bartosz Kowalik i testowani.

Źródło: własne/ Polonia Warszawa S.A.

Author: muchomor

4 thoughts on “Polonia wreszcie wygrywa w sparingu. Lanie Drukarza!

 1. Po tylu porażkach taka wygrana stawia na nogi. Drukarz wygrał swoją grupę w czwartej lidze więc tak słabi nie są.
  Widać powoli krystalizowanie się składu i ustawienia.
  W linii obrony czekamy tylko na potwierdzenie drugiego stopera do pary z Golińskim.
  Środek pola czeka na Piątka i Parobczyka, ktoś nowy jest jeszcze testowany, w odwodzie Wierzba, Szymczak i Kobiera – będzie rywalizacja nie tylko o plac, ale i o ławkę.
  Trochę obawy jest o Smugę bo nie zagrał. Powód ? Zwróćcie uwagę na to że cztery gole strzelili zawodnicy testowani. Wychodzą z siebie aby się pokazać. I to bardzo także buduje.

  1. Jest szansa, że Kobiera odejdzie – takie info przekazał Adrian Sołoducha. Trochę martwi mnie też, że już drugi sparing bez Parobczyka – oby nie jakaś kontuzja.

   Jedną z bramek testowanych zdobył Wyszkowski z MKS-u – prawdziwy polonista.

   Co do Smugi, ma uraz i chyba nadal nie jest jeszcze wyjaśniony jego status.

 2. Daniel Smuga był wypożyczony z Miedzi II Legnica do 30.06.2020 r. Został w Warszawie w lipcu, ale nie wiadomo czy jest oficjalnie zawodnikiem Polonii. KWIKSTER wyjaśniał, że ruch należy do Polonii. Z tego wnioskuję, że z Miedzią i zawodnikiem jest dogadane.

Dodaj komentarz