Adam Pazio wraca do Polonii!

O możliwym transferze Adama Pazio pisaliśmy od dłuższego czasu. Dzisiaj powrót zawodnika do warszawskiej Polonii stał się faktem. O podpisaniu kontraktu z „Czarnymi Koszulami” poinformował sam Pazio.

Adam Pazio

Adam Pazio występował w Polonii w latach 2010-2013. W ostatnim sezonie Polonii w Ekstraklasie rozegrał 27 meczów. Jesienią Pazio był podstawowym piłkarzem III ligowej Kotwicy Kołobrzeg.

Źródło: własne/ 90minut.pl/ Adam Pazio (Twitter)

Author: muchomor

13 thoughts on “Adam Pazio wraca do Polonii!

 1. Właściciel klubu Pan G.Nitota w początkowym okresie swoją pozytywną energią dał nadzieje wielu kibicom .Teraz widząc jak trudno rodzi się zespół i związane z tym problemy nie jest pewne ,że będzie wspaniale. Walkower i brak kadry dobrze nie rokuje .Brak porozumienia z MKS -em to porażka. Tyle się mówi o wychowankach i tradycjach Dumy Stolicy. Młodzi seniorzy z braku ofert znajdą inne drużyny a doświadczenie z młodzieńczą pasją to najlepszy mix. Pan Kosiorowski jako dyrektor sportowy ma za zadanie pozyskiwanie nowych twarzy do tworzącego się zespołu . Jak to zrobi zobaczymy .Boję się tylko ,że do Polonii będą trafiać piłkarze zrzucani na spadochronie i miękko lądować w kole układów i znajomości . Co do Adasia Pazio jestem na – tak . Ale zadam pytanie w imieniu wielu miłośników Polonii . Czy nie czas wreszcie zmienić pierwszego trenera (W.S) ?

 2. W odróżnieniu od Tedixa nie mam obaw.
  Moja opinia jest prosta – sprawy idą w dobrym kierunku.
  Odpuszczenie Pucharu mnie wkurzyło, ale trzeba odpowiedzieć na pytanie kto miałby zagrać w terminie, który nagle przypomniał się i objawił leśnym dziadom że związku ? Na dziś mamy raptem kilku ludzi do grania w polu. Trudno , puchar leśnych dziadów niech idzie w inne ręce.
  Czy zespół jak twierdzi Tedix ciężko się rodzi ? Wierutne niezrozumienie – umowy z piłkarzami można zawierać od 1 lipca po wygaśnięciu ważnych do końca czerwca dotychczasowych umów. Po co biadolić na zapas ? Poczekajmy jeszcze kilka dni i zaufajmy Piotrowi Kosiorowskiemu.
  Co do braku porozumienia z MKS-em. Czy Tedix znasz polonijną strukturę, która po spadku porozumiała się z MKS-em ? Teraz Nitot jest winien ? Widać warunki Pana Olczaka nie są do spełnienia przez spółkę. Każdy ma tu swój biznes i tak pewnie pozostanie. Oczywiście dobrze by było, aby polonijni juniorzy tu zostawali, ale widać nie są perspektywiczni w obliczu walki o awans i dalej w drugiej lidze.,
  I jeszcze o Wojtku Szymsnku – jeszcze nie zaczął, a już go chcesz Tedix zwalniać.
  Biznesu nie prowadzi się odbijając od ściany do ściany.

  1. Olo za brak porozumienia Polonii z MKS-em nie jest odpowiedzialny biznes ani Pan Nitot. Jedynym winowajcą jest Olczak i jego chore ambicje i duma. Ja powiem więcej dla mnie to człowiek działający na szkodę Polonii. Dlaczego tak uważam? Ano dlatego, że wciska kit ludziom z MKS-u, że MKS to Polonia. Niestety ludzie w to wierzą i szczerze to mi szkoda tych rodziców i chłopaków z MKS-u. Olczak to typowy pasożyt a Polonia to jego karmiciel. Organizowanie akcji z koszulkami „Polonia nigdy nie zginie” co roku Mikołajki itp. stwarza wrażenie, że MKS to Polonia a ludzie w to wierzą i z wdzięczności stoją za nim murem. Niestety gdy po raz kolejny nie dostaje znaczącej fuchy w Polonii sprzedając kolejnych wartościowych chłopaków do innych klubów pokazuje kim jest naprawdę.

  2. Mario 1976 Ty to masz kompleks Olczaka? Już wcześniej pytałem, czy on cię bił za dziecka? O czym ty człowieku piszesz. On ma ambicje a ty nie, tzn że jesteś zerem. Z tego co się orientuje to prowadzi własny biznes wiec Polonia nie jest jego żywicielem, przynajmniej nie jedynym, z pewnością przeżyłby be pensji z MKS-u. Zwolnić trenera to ty se możesz w swoim wyimaginowanym zerowym i bez ambicji świecie. Pozdrawiam ludzi z ambicjami i bez kompleksów

 3. Dokładnie, dajmy szansę Wojtkowi Szymankowi. G.Nitot jest świetnym zarządzającym i na pewno zna się na ludziach. Jeśli uzna, że potrzeba nam nowego trenera, na pewno nie będzie miał oporów przed zwolnieniem Szymanka. Ale to jeszcze nie ten czas, dajmy szansę W.Szymankowi, zasługuje na to za wierność Polonii.

  A jeśli chodzi o Adama Pazio…Na pierwszy rzut oka fajny transfer, ale zobaczymy, z jaką formą do nas wrócił. Oby nawiązał chociaż w części do udanych występów z ekstraklasy.

  Ja już nie mogę doczekać się pierwszego meczu przy K6. Dziś przejeżdżałem obok stadionu i chwila wzruszenia była.

  1. Według mnie podstawa to zmiana trenera. To, że ktoś ma czarne serce nie oznacza, że musi być trenerem. Jak to się skończyło w II lidze dobrze wiemy. Budując drużynę od podstaw powinniśmy mieć doświadczonego trenera w dodatku takiego co poprowadzi nas zarówno w III lidze jaki i w ekstraklasie.

 4. Fiu, fiu… ale komentarz… ten sam trener w 3 lidze i w ekstraklasie… i może ci sami piłkarze? Tak to by się Bakero przydał… Wojtek ma zaplecze na awans i to wystarczy. Co będzie później to nawet najstarsi górale nie wiedzą, więc przestańcie wieszać psy na trenerze i zaplanujcie wakacje nad Bałtykiem… miłego odpoczynku…

 5. Olo emocje sięgają zenitu, tylko ciężko powiedzieć w jakiej obecnie formie są dobrze grający napastnicy przed pandemią. Jest paru na liście, ale decyzja należy do właściciela no i trenera. Coś się kreuje tyle mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy…

Dodaj komentarz