Finał Pucharu Polski kobiet na K6

Finał kobiecego Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Łęczna a Czarnymi Sosnowiec odbędzie się w sobotę, 27 czerwca 2020 r. o godz. 20:30 na stadionie Polonii. Spotkanie na żywo pokaże Polsat Sport. Kobieca piłka nożna zagości znów na K6. Wcześniej można było obejrzeć mecz kobiecej reprezentacji z Mołdawią.

W związku z obostrzeniami, które zostały wprowadzone z powodu pandemii, liczba kibiców, mogących wejść na stadion, będzie ograniczona. Część biletów otrzymają kluby grające w finale. Po pozostałe wejściówki można zwracać się mailowo na adres bilety@pzpn.pl do czwartku, 25 czerwca 2020 r. (włącznie). Jedna osoba może maksymalnie otrzymać 5 darmowych biletów.

Jak widać kobieca piłka nożna budzi coraz większe zainteresowanie nie tylko włodarzy polskiej piłki. Pojawia się ona także także telewizji. Pozostaje mieć nadzieję, że niedługo także na Polonii pojawi się kobiecy zespół piłkarski. Wspomniano o tym w planie finansowym skierowanym do władz Warszawy. Czekamy cierpliwie na więcej informacji.

Zasady bezpieczeństwa na meczu znajdziecie tutaj.

Author: Sowa-EG

W kilku słowach. Wielbiciel węgierskiego wina oraz budapesztańskiej secesji. Uwielbia Kresy, szczególnie Lwów i Wilno. Niegardzący polskim piwem z niewielkich, niezależnych browarów (kraft).

Dodaj komentarz