Szybki transfer z rezerw do MKS-u

Jak udało się nam dowiedzieć dojdzie do ciekawej roszady. Kilka godzin temu napisaliśmy, cytując Marka Koćwina, o zakończeniu współpracy Torstena Axta z zespołem rezerw. Ustaliliśmy, że Niemiec będzie od lipca pomagał seniorom MKS-u, w których obejmie stanowisko kierownika zespołu.

Torsten Axt

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Szybki transfer z rezerw do MKS-u

 1. Tajemniczy gość ten Torsten. Niby jest z nami kilka lat, ale nic o nim nie wiemy. Oprócz tego jak się nazywa i że ma taki … rzekłbym inny samochodzik. O ile to jego – kiedy wpadłem na dwójkę w niedzielne wieczory zawsze stał przy wejściu na Saharę.

  1. Czy ja wiem, czy tajemniczy, po prostu robił swoje, a robił bardzo dużo. Od początku ogarniał wszystkie sprawy w Polonii II i wspierał ją finansowo. Dzięki niemu mogliśmy też na bieżąco informować szczegółowo o wynikach drugiej drużyny, a po rundzie mieliśmy dokładne statystki. To duża strata i szkoda, że taka osoba odchodzi. O tyle dobrze, że nie odchodzi daleko.

 2. Olo nic o nim niewiemy ale wydaje mi sie ze szkoda ze odchodzi 2 druzyna na tym straci a przez to klub …tacy ludzie powinni byc doceniani i w miare mozliwosci ich uwagi powiiny byc brane pod uwage …po prostu zeby mieli cos do powiedzenia i zarzadzania wtedy pewnie by nieodchodzili …wielka szkoda bo wykonywal czarna robote i to dobrze ….o tyle dobrze ze zostaje przy K6…moze w przyszlosci ..

 3. Też jestem ciekaw człowieka.
  Już samo to, że Niemiec ogarnia organizacyjnie drużynę z 6 czy 7 ligi jest intrygujące, a jak jeszcze Muchomor pisze, że gość robi dobrą robotę i wspiera nas finansowo to tym bardziej.
  Chętnie bym kiedyś posłuchał z nim wywiadu, o ile rzecz jasna będzie miał chęć wyjść z cienia i ujawnić się szerszemu gronu kibiców.

 4. W sumie ten Pan awansował, a po prawdzie jeżeli wspierał finansowo drugi zespół w czasach kiedy na pierwszy nie było kasy – szacunek. Tak czy inaczej warto by było Go poznać bliżej.
  PS>
  27 czerwca gramy czy walkower ? W ogóle można do Sulejówka jechać ?

Dodaj komentarz