Miasto rozmawia z Nitotem. Są szanse na poprawę?

Po kilku tygodniach od przesłania do Miasta przez nowego właściciela Polonii Grégoire’a Nitota planu rozwoju „Czarnych Koszul” zapytaliśmy zaangażowaną w sprawę powstawania Centrum Szkolenia Młodzieży wiceprezydent m.st. Warszawy Renatę Kaznowską o rozwój sytuacji. Odpowiedź rozbudza nadzieje.

Grégoire Nitot

Wiceprezydent przyznała, że poza przeczytaniem planu Nitota udało się jej spotkać z Francuzem i porozmawiać. Podczas spotkania Kaznowska przekazała mu uwarunkowania prawne i faktyczne niektórych propozycji. Pani prezydent poinformowała, że z właścicielem Polonii planuje spotkać się wkrótce.

Możemy tylko trzymać kciuki za rozwój sytuacji i kolejne pozytywne informacje!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Miasto rozmawia z Nitotem. Są szanse na poprawę?

 1. Pani Kaz(L)nowska to niech do Pacanowa jedzie ze swoją całą świtą… Banda oszustów… przypominam artykuły przed wyborami… warto poczytać co obiecywali, a co zrobii… na szczęście nowy właściciel nie jest głupi… zna się na tych gierkach… My uczciwi pomagamy…

 2. Kamyk podsumował, 13 lata gadamy i nic (no prawie nic, jakaś tam modernizacja w 2011 była w związku z EURO w Polsce, na K6 trenowała Reprezentacja Polski).
  Moim zdaniem tylko jeżeli znajdziemy podmiot który wyłozy np. 50 % kosztów to wówczas z Ratuszem można spróbowac sie dogadać.
  Ja osobiście uważam, że projekt stadionu proponowany przez Ratusz jest przeszacowany o 30 % , tylko nie mamy nic do powiedzenia.
  Kasa publiczna na cwks zawsze się znajdzie, dla nas …….
  Osobiście uważam, że jak uzyskamy maksymalnie niskie stawki za wynajem i obietnicę jakiegoś boiska treningowego za prawie darmo to już będzie DUŻY SUKCES.
  Mam nadzieję, że stan techniczny budynków i boiska na K6 jest jeszcze dobry.

 3. Obiekt jest ok nawet na 2 lige ale potem …Nitot nie jest glupi jak wyczuje ze miasto tak naprawde nie chce silnej Poloni to po prostu moze sie wycofac lub odpuscic …bo wiadomo ze z tym obiektem nic niezwojuje nawet w kraju….
  Teraz inny temat do Jania …dotarly do mnie sluchy az do Usa ze nasz dyrektor sportowy ktorego wszyscy tu tak chwala nie chce sprawdzac wyrozniajacych sie zawodnikow z Mazowsza polecanych przez ludzi ktorzy grali w pilke duzo lat nawet w Poloni ….nierozumiem jego podejscia …..jezeli ktos poleca wyrozniajacych sie zawodnikow i oni niedostaja szansy na sprawdziany w klubie z 4 poziomu to cos jest nie tak jak on chce odbudowac zaufanie marke a przedewszystkim
  Zachecic mlodych chlopakow z Mazowsza ze jestes dobry to dostaniesz u nasz szanse prxynajmniej sprawdzic sie i to wtedy ma sens…….pewnie pan Nitot o tym nic niewie a szkoda …..ja bym sprawdzal kogo sie da jak ktos poleci w tym okresie a nuz ktos sie trafi i przy okazji pujdzie w eter ze jest szasa w tej Poloni dla mlodych chlopakow..a tu co sa swiete krowy w druzynie …niedoruszenia okazuje sie i nieplanujemy na ta pozycje wzm9cnien…..nie znam tego dyrektora ale z takim podejsciem to zadaleko niezajedziemy…nawet jak nie planuja na dana pozycje wzmocnien to powinni dac chlopakom szase sie sprawdzic a moze drugi Lewandowski sie trafi lub Fabianski…..
  Janiu co ty na to…..

Dodaj komentarz