Kolejni juniorzy na treningu seniorów Polonii

Trener seniorskiej drużyny Polonii Wojciech Szymanek sięga po kolejnych wychowanków akademii MKS-u Polonia Warszawa. Tym razem na treningu pierwszego zespołu pojawili się Maciej Czabaj Michał Kosikowski.

Maciej Czabaj

Czabaj to ofensywny pomocnik. Fani mogą pamiętać, że podczas ostatniego sparingu rezerw Polonii, to on zdobył ostatnią bramkę dla najstarszego rocznika MKS-u (0:5).

Kosikowski będzie trenował z seniorami nie po raz pierwszy. Za kadencji trenera Krzysztofa Chrobaka, wiosną roku 2019, środkowy obrońca miał okazję do uczestniczenia w zajęciach pierwszej drużyny „Czarnych Koszul”.

Poza wspomnianą dwójką u trenera Szymanka meldują się Jakub Kotko i Jakub Szymański. Póki co do zespołu U-19 wrócił Piotr Sonnenberg. Natomiast Bartosz Kowalik ze względu na lekki uraz musi na swoją szansę poczekać.

We wtorek Zarząd sekcji piłki nożnej MKS-u ma się spotykać z zawodnikami rocznika 2001 w celu podziękowania im za reprezentowanie juniorskiej Polonii i podjąć temat ich piłkarskiej przyszłości. Mamy nadzieję, że po ostatnim „ociepleniu” stosunków na linii Spółka – MKS będzie to skutkowało większym przepływem wychowanków do pierwszego i drugiego zespołu Polonii Warszawa S.A.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz