Kaznowska otrzymała biznesplan Nitota

Wczoraj właściciel Polonii Grégoire Nitot opublikował szczegółowy plan rozwoju Polonii, który został złożony do stołecznego ratusza. O istnieniu planu wie już Renata Kaznowska, wiceprezydent stolicy, która pilotowała sprawę powstania Centrum Szkolenia Młodzieży przy Konwiktorskiej.

Po tym jak poprzedni zarząd nie był w stanie spełnić miejskich próśb dotyczących przedstawienia długoterminowej wizji rozwoju „Czarnych Koszul” Miasto podjęło decyzję o zawieszeniu inwestycji. Teraz po wejściu francuskiego inwestora sytuacja zaczyna nabierać tempa. Po ogłoszeniu celów i wartości jakimi powinna kierować się Polonia oraz nowego dyrektora sportowego przyszedł czas na plan rozwoju. Po publikacji prezydent Kaznowska skomentowała swoje pierwsze odczucia dotyczące dokumentu:

To prawda, „wyczekiwany” plan rozwoju Polonii. Czekałam na ten dokument prawie 2 lata, w tym wnioskując o niego, już na piśmie 8 miesięcy temu. Panie Prezesie bardzo dziękuję, bo jest w terminie, który Pan zadeklarował podczas naszego ostatniego spotkania. Zapoznam się z nim niezwłocznie, a następnie zaplanujemy harmonogram dalszych działań. Pozdrawiam.

Teraz można tylko czekać na oficjalną odpowiedź Miasta…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Kaznowska otrzymała biznesplan Nitota

  1. Tak zapozna sie napewno i ze wzgledu na koronowirusa niestety odpisze ze powrucimy do tematu po opanowaniu kryzysu….a potem konserwator zabytkow zdecyduje ze na terenie klubu sportowego ma byc park z przelotem dla ptakow i moze powstac hala widowiskowa uwaga na 1200 osub…..i wiata otwarta nad boiskiem .
    Obstawiajcie co odpisze moja opinie jusz znacie…

Dodaj komentarz