Polonia pomaga w czasie epidemii!

W rozwinięciu niusa prezentujemy ogłoszenie grupy „Ultras Enigmy” dotyczące pomocy w trudnych czasach wywołanych COVID-19. Pomożecie?

Drodzy Kibice,

Przed nami prawdziwy sprawdzian z człowieczeństwa, empatii i odpowiedzialności, dlatego z inicjatywy Ultras Enigma, Polonijnych Patriotów, Non Plus Casuals, oraz Ośrodka Kibice Razem Polonia Warszawa, ruszamy z akcją pomocy dla jednego z warszawskich szpitali, który w tych trudnych czasach wywołanych COVID-19 potrzebuje naszego wsparcia.

W każdej sytuacji, w której wymagamy pomocy lekarzy, oni taką pomocą służą. Dziś sami jej potrzebują, dlatego połączmy siły i pokażmy, że w naszych ciałach płynie nie tylko czarna krew, ale bije także ogromne serce, a wiemy, że KiedySercePomaga, nie ma rzeczy niemożliwych.

Wszystkie środki ze zbiórki zostaną w całości przeznaczone na zakup produktów pierwszej potrzeby wskazanych przez szpital, w szczególności kombinezonów ochrony indywidualnej, maseczek, ale także produktów spożywczych. Każdy, kto będzie uczestniczył w zbiórce otrzyma pełne podsumowanie zbiórki oraz faktur potwierdzających zakup produktów na rzecz szpitala.

Kibice Polonii Warszawa już nie raz udowodnili, że wspólnie mogą przenosić góry. Wierzymy, że także tym razem wspólnie dołożymy naszą cegiełkę do pokonania wirusa, a wtedy wszyscy zdrowi spotkamy się wkrótce na trybunach K6. #KiedySercePomaga – wirus nie ma szans.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz