Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia 2020 r.

Dzisiaj PZPN opublikował komunikat, w którym ogłosił przedłużenia zawieszania rozgrywek. Polonijne drużyny na boisko nie wrócą aż do 26 kwietnia 2020 r.

Mariusz Wierzbowski

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

Źródło: PZPN

Author: muchomor

5 thoughts on “Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia 2020 r.

  1. Zawiesic caly sezon moga w kazdej chwilo …uwazam ze slusznie robia….Polacy to narod zdystyplinowany w zagrozonej sytuacji w dodatku dobrze wyksztalcony….wyjatki wszedzie sie znajda ale ogulnie uwazam ze Polacy szybciej sie uporaja z tym problemem….
    Ja mieszkam w Stanach dluzej jak mieszkalem w Polsce i uwazam ze stany trudniej to zniosa i z tego co widze tu niema tego zdystyplinowania i w wbrew pozorom sprzetu w szpitalach ….do zwalczania epidemi ….niema odpowiednich strojow …jedynie co tu sie uzywa to zwykle maski i fartuchy ..personel nieprzebiera sie w szpitalu tylko w domu …po prostu nawet niemaja miejsca gdzie by mogli sie przebrac czy zostawic ubranie. Taka jest prawda …

Dodaj komentarz