DŁ: W poniedziałek minister sportu zakończy rozgrywki

Według informacji „Dziennika Łódzkiego” w poniedziałek ma odbyć się nadzwyczajne spotkanie z mister sportu Danutą Dmowską-Andrzejuk, podczas którego wszystkie związku sportowe w Polsce zostaną zobligowane do zakończenia rozgrywek w kraju. 

Daniel Smuga

Wedle doniesień DŁ prawnicy już pracują, by wszystkie działania związków były zgodne z prawem. Opracowany zostanie także model rozwiązywania kontraktów zawartych między klubem a zawodnikami, a także między klubem a sponsorami. Wszystkie aspekty tych działań muszą mieć podstawy prawne. Zanosi się na dłuższy rozbrat Polski ze sportem.

Minister sportu i prawnicy zajmą stanowisko dotyczące tego, które kluby będą mogły liczyć na premię w postaci awansu do europejskich pucharów w związku z przymusowym wcześniejszym końcem rozgrywek. Dziennik zapowiada także, że zostaną podjęte decyzje, czy kluby będą mogły być karane spadkami.

Źródło: Dziennik Łódzki

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “DŁ: W poniedziałek minister sportu zakończy rozgrywki

Dodaj komentarz