Koprowicz i Sidor włączeni do kadry pierwszego zespołu?

Po tym jak doczekaliśmy się dwóch wzmocnień klub powoli porządkuje szatnię. Do kadry pierwszego zespołu zostali włączeni zawodnicy, którzy trenowali z zespołem w momencie największego kryzysu kadrowego, czyli Juliusz Koprowicz Mateusz Sidor.

Koprowicz występuje w drużynie rezerw od roku. Przyszedł z UKS Varsovia. W poprzednim sezonie zaliczył 6 spotkań w klasie A, a w tym, spędzonym w okręgówce rozegrał 9 spotkań.

Z kolei Sidora obserwował poprzednią zimą trener Krzysztof Chrobak. Do kadry rezerw trafił latem. Podobnie jak Koprowicz rozegrał w tym sezonie 9 spotkań w „okręgówce”. Do Polonii trafił z UWKS Legia Bemowo.

Możliwe, że swoją szansę otrzyma jeszcze Piotr Śledziewski, który również ostatnio uczestniczył w treningach pierwszego zespołu.

Z kadry na stronie oficjalnej zniknął natomiast Tomasz Gnypek, który jako trzeci bramkarz Polonii często wspierał rezerwy jesienią i pomocnik Stanisław Muniak, którego wraz z Bartłomiejem Frańczukiem Polonia pozyskała latem w ramach współpracy z Escolą Varsovia.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz