Murawski z RKS-u Okęcie trenuje z Polonią

Szum medialny ostatnich dni trochę poprawił frekwencję na zajęciach u trenera Wojciecha Szymanka. Klub rozpoczął też uzupełnianie kadry. Wczoraj ogłoszono powrót Mariusza Wierzbowskiego.

Dodatkowo, o czym też wspominaliśmy, od jakiegoś czasu, w zajęciach z drużyną uczestniczy Karol Worach (ostatnio KSZO Ostrowiec Świętokrzyski).

Udało się nam rozszyfrować personalia jednego z trzech testowanych zawodników. Jest nim Eryk Murawski z Okęcia Warszawa. Zawodnik ostatnie dwa sezony spędził przy ul. Radarowej. W poprzednim sezonie w 12 spotkaniach zdobył 5 goli (klasa A), tyle samo występów zaliczył jesienią w okręgówce. Przeglądając stronę Okęcia wynika, że w zimowych sparingach kilka razy wpisał się na listę strzelców.

Szukając cv Murawskiego dokopaliśmy się do wiadomości, że zaczynał w Okęciu. W przeszłości reprezentował także barwy Escoli Varsovia.

Z pierwszym zespołem „Czarnych Koszul” trenuje ostatnio Piotr Śledzewski, jedna z gwiazd zespołu rezerw.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz