Tusiński o inwestorze i sprawach stadionowych

Dzisiejszym gościem Radia Warszawa był Łukasz Tusiński. Szef sekcji kobiecej koszykówki, zaangażowany w proces modernizacji Polonii opowiedział o akcji #BonjourGregoire oraz o sprawach stadionowych.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Tusiński o inwestorze i sprawach stadionowych

  1. Kiedyś w radiu Warszawa była taka audycja, w której na tematy historyczne dyskutowali dr. Gawkowski i jakiś gość prowadzący jedną ze stron Legii.
    Jak to mówi dzisiejsza młodzież- odbyła się masakra na argumenty pana z Legii.
    Przypomniałem sobie teraz o tej audycji i chciałem ją odszukać, kiedyś to było na wrzuta.pl, ale… już nie ma wrzuta.pl (właśnie to odkryłem lol).
    Pytanie: czy ktoś ma kopię tego podcastu?

  2. Zakazane gole . Ciekawa książka, w której można wyczytać że np Legia Warszawa nie ma korzeni na kresach bo to zupełnie inny klub powstały w latach 20-dziestych a kończący swoje istnienie w 1938/39 roku. Nie jest z nim w żaden sposób związany historią twór powstały pod nazwa I Wojskowy Klub Sportowy „Warszawa” , który przyjął nazwę „Legia” . To tak samo jak powstaje wiele klubów o nazwach : Górnik, Wisła, Lechia itp itd.

Dodaj komentarz