Pol i Listkiewicz krytykują atak na Nitota i Polonię

Nadal nie milknie sprawa hejtu jaki spadł na Grégoire’a Nitota i jego firmę Sii. Francuz podczas piątkowego walnego zebrania akcjonariatu chęć zainwestowania w Polonię. Krytyków działań fanów Legii przedstawiliśmy wczoraj.

Dziś do listy można dodać Michała Listkiewicza, który na twitterze wezwał Dariusza Mioduskiego, prezesa Legii, do zdecydowanego stanowiska w sprawie:

Sprawę na swoim videoblogu skomentował również Michał Pol:

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Pol i Listkiewicz krytykują atak na Nitota i Polonię

  1. Kwikster przestań już o tym pisać.Każdy artykuł na ten temat to woda na młyn dla troglodytów.Nie promuj patologii. Jak przestanie się na nich zwracać uwagę to przestaną robić takie akcje.Bojkot firmy sponsora nie przestraszy, ale ciągłe informacje o wyzwiskach, pseudogroźbach mogą zniechęcić do wchodzenia w polskie piłkarskie bagno.

    1. Bez przesady. Bardzo dobrze, że sprawa jest nagłaśniana. I bardzo dobrze, że z naszej strony padła mega odpowiedz #BonjourGregoire
      To jest bardzo pozytywne

Dodaj komentarz