Nitot przejmie akcje hrabiny i Siwczyka. Czeka na ruch SKSPW…

Podczas dzisiejszego walnego zgromadzenia akcjonariuszy właściciel Sii Polska, Grégoire Nitot, ustalił warunki przejęcia pakietu większościowy Polonii. Francuz i główni akcjonariusze podpisali dokumenty, z których wynika, że odkupi akcje Krystyny Bnińskiej-Jędrzejowicz (sprzedaż) i Lucjana Siwczyka (za symboliczną złotówkę).

Francuskie rządy w Polonii rozpoczną się jednak dopiero po spełnieniu warunków opublikowanych przez Zarząd Spółki ponad tydzień temu: (…) zbycie za złotówkę wszystkich akcji posiadanych przez stowarzyszenia, które mają statutowe uprawnienia osobiste do powoływania dwóch członków rady nadzorczej i wspólnie jednego członka zarządu, oraz zrzeczenie się przywilejów osobistych i prawa do nabycia akcji Spółki w przyszłości. Warunek spełniło już Stowarzyszenie „K6”, które przekazało swoje akcje nowemu inwestorowi.

Oznacza to nie mniej ni więcej, że Nitot zacznie inwestować w klub po transferze akcji Stowarzyszenia Klubu Sportowego Polonia Warszawa. Stowarzyszenie podejmie wkrótce w tej sprawie stosowną uchwałę, o szczegółach poinformujemy wkrótce.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

41 thoughts on “Nitot przejmie akcje hrabiny i Siwczyka. Czeka na ruch SKSPW…

  1. O ile rozumiem , Nitotowi chodzi o to aby nie bylo innych osb nie zwiazanych z nim w zarzadzie. Sa mali akcjonarjsze ktorzy maja po kilka akcji i do ktorych nikt sie nie zglosil

 1. Yeah!
  Jesteśmy uratowani!
  Defibrylator użyty, akcja serca wznowiona, pacjent żyje.
  Teraz trzeba „tylko” znaleźć piłkarzy do grania odrobić stratę punktową, nie pokłócić się o jakieś bzdury i za rok można kombinować z awansem.
  Tylko Pieczary i kilku innych co odeszli szkoda..

 2. No cóż ozzy aż wstyd się przyznać jak byłem młodym chłopakiem latałem tylko na legie, teraz w mym i syna sercu jest miejsce tylko dla Polonii. Nieoceniaj go jakim był w przyszłości ,popatrz co robi teraz.

 3. też za karakana poszłemna legie ze trzy razy ale jak mi ojciec wpierdol spuscił do dziś pamiętam
  i zaszczepił mi JEDYNIE POLONIE z resztą kumplował sie z Ranieckim przez drugą pasje -konie

  1. Aż dziw, że ojciec Gregoire’a Nitot nie spuścił mu wpierdolu za to, że nie chodził na Polonię… A Ciebie ojciec powinien lać do dzisiaj. Może przestałbyś pisać „poszłem”.

  1. Gdzie i kiedy. Kozak w necie pizda w świecie? Za słowa się odpowiada. Ja jestem do dyspozycji.

 4. Pracuję w branży w której działa Sii. Z ciekawości wszedłem spojrzeć na oferty pracy i opinie o firmie (która absolutnie nie jest jakimś no name dla kogoś z branży). Na gowork.pl już zaczęła się kampania obsmarowywania Sii. Pomięczy 20:30 a 22:00 pojawiło się ponad 60 negatywnych komentarzy, takich po jednym zdaniu, zazwyczaj wulgarnych. Momentalnie bardzo spadła ocena pracodawcy na stronie, co dla nich na pewno jest problemem. Nie jestem w stanie pojąć takiego sku*wysyństwa…

  1. A co się można spodziewać po ludziach ograniczonych umysłowo? Dziwi mnie tylko, że nikt z goworka nie reaguje. Może trzeba to zgłosić?

  2. Niech zdegenerowani kanalarze wyją, to satysfakcja dla nas.
   Z drugiej strony dostałem od kilku znajomych legionistów informacje z gratulacjami i życzeniami powodzenia z nowym właścicielem. A jeden z nich dodał, że wreszcie.

  3. Mogą sobie pisać do woli, Sii działa w branży która jest praktycznie całkowicie odporna na tego typu bojkoty itp.

 5. Drodzy przyjęcie moja misja została spełniona… Pozdrawiam wszystkich niedowiarków, chamskich dziadów co wieszali na mnie psy, ludzi co pojęcia nie mają co się dzieje w klubie, a piszą sraczki, kretynów i parobków którzy tak pewnie i raźnie wspierają POlitykow z zasranego ratusza, którzy obiecywali przed wyborami i teraz wypili POsrane dupy!!!
  Wszystkich amatorów słuchających legionistów, którzy w jakiejś części opanowali ten portal…
  No i dobrych ludzi pozdrawiam… Trzymaliśmy się razem, wspieralismy się, słuchaliscie moich rad i nowinek. Teraz Polonia koniecznie wychodzi na prostą. Na wyspach przekonaliśmy Hrabinkę 🙂 Dziękuję, że trzymaliście sztame. Polonia nigdy nie zginie!!!
  Do zobaczenia na K6.
  Wrócę jak Batman – jak będzie potrzeba…
  Wasz Janiu…

  1. Janiu Jak już wspominałem za podejrzliwość matactwa przepraszam, ale nie podoba mi się dyskredytowanie ratusza i obwinianie za sytuację na Polonii. Jest nadzieja na wskrzeszenie Polonii zatem liczę na wznowienie projektu budowy stadionu.

  2. PiSdolnięty janiu idź teraz poklęcz sobie albo z parówek zrób model tupolewa.

 6. Janiu dziekuje za twoje nowinki ktore podtszymywaly we mnie wiare…choc niedowierzalem ale w glebi liczylem po twoich wpisach ze jest plomyk nadziei i teraz ci za to dziekuje…mam nadzieje ze klub bedzie madrze zarzadzany a kibice wruca na trybuny….teraz odrzywam…kto nieskacze ten za legla hej….
  No i ci pilkarze wkoncu mam nadzieje doczekali sie normalnego traktowania …i ze wkoncu ratusz straci argumenty i niebedzie mial wymowek…

  1. Taki Janiu to powinien dostać bana za to politykowanie i mącenie w środowisku

 7. Koledzy po szalu,
  Schowajcie tutaj swoje polityczne przekonania a ujawniajcie je gdzie indziej.
  Widzicie jak trudno zdobyć właściciela z kasą, przekonaniem oraz wiedzą. PRZECZYTAJCIE POST Swiderskiego. A wy jeszcze ujadacie ? Janiu, rób swoje, podziękowania od tych normalnych i zobaczmy się w CK , wówczas sobie spokojnie pogadamy.
  Wszystkim życzę abyśmy się emocjonowali wynikami sportowymi, piłkarzami, transferami a nie kto za kim stoi.

  1. Newbojkot kto jest według Ciebie normalny a kto nie? Wrócę do wizyty Pana Prezydenta Trzaskowskiego na K6. Czy normalni są Ci co bluzgali do gościa na trybunach, który przyszedł poinformować o inwestycji w infrastrukturę na K6? To, że Janiu przekazywał informacje nie upoważnia go chyba do publicznego dyskredytowania ratusza, nawet jeżeli władze Warszawy podjęły decyzję o wstrzymaniu projektu. Nic nas nie nauczyła przeszłość, czasami wydaje mi się, że niczym nie różnimy się od kanałkowców. Mój komentarz nie jest ani trochę polityczny, wskazuję tylko na elementarny brak kultury w stosunku do osób, które mają pozytywne nastawienie do Polonii, a tylko ze względu, że są z innego obozu politycznego są opluwani.

 8. Janiu,szkoda tylko że stoisz PO nie właściwej,sekciarskiej stronie.I nie POlitykuj tu więcej bo tu nie forum POlityczne tylko forum Polonii Warszawa.Nie POzdrawiam jako polityka,ale POzdrawiam jako kibica Polonii

 9. Mamy szczęśliwe dni, ze ktoś się wreszcie nad nami zlitował. Choć osobiście jestem zwolennikiem modelu kibicowskiego – jednak ta idea jest chyba utopijna.
  Stąd wielkie podziękowania dla sprawców nowego rozdania – w tym Pana Siwczyka, który za darmo oddał swoje akcje, Pani hrabiny, która nie rzucała kłód pod nogi pomysłodawcom, także stowarzyszeniom kibicowskim, które oddały swe prerogatywy w ciałach statutowych spółki a także last but not least – Janiowi za informowanie nas i podtrzymywanie na duchu.

  Przy tej okazji przyjmijmy wszyscy zobowiązanie, że politykę zostawiamy poza Polonią !!!

  Skończmy to z tymi POsrańcami, PISdolniętymi, stawaniu po sekciarskiej stronie, tęczowymi, nie opluwajmy Ratusza i Dużego Pałacu – i tak dalej. Ja sam będę się tego także trzymał. Politykę zostawmy tym, którzy z niej żyją i nie zawlekajmy jej na Polonię.

 10. Na miejscu zarządzających stroną stworzyłbym „reguły społeczności” tak jak to jest na fejsie i innych social mediach.
  Wśród tych zasad wg mnie powinny znaleźć się postulaty egalitarne np. że każdy bez względu na pochodzenie, poglądy polityczne etc może kibicować Polonii (o ile dane poglądy nie są sprzeczne z polskim prawem).
  A prócz tego powinny być postulaty dyscyplinujące: każdy kto wyskakuje z polityką, ubliża innym, bluzga etc- ban dyscyplinujący np. na tydzień, potem żółta kartka i ban na miesiąc, a jak kto nie umie się zachować to lepiej dla wszystkich aby nie robił obciachu na publicznym forum całej społeczności i kartka czerwona..

  Taka moja sugestia..

  1. No, to janiu ban, ja tylko odpowiedziałem na jego durne pojebane wpisy.

   BTW. Wkurza mnie niemiłosiernie, ze na głównej jest baner z „precz z komuną”, a ze przekreśloną swastyka i „precz z faszyzmem” nie ma. Znamienne.

 11. Utnapisztim oraz olo -macie 1000000000 i więcej % racji. Stadion to nie jest miejsce na politykę i podziały na tych z prawa i lewa.Każdy kto przekracza kołowrotek na K6 jest kibicem Polonii .I tego się trzymajmy

  1. Co do tych zasad to tak, tak i jeszcze raz tak. I proszę, nie róbmy akcji w stylu: To on zaczyna („proszę pani!” powinno być na końcu).
   Miejmy nadzieję, że wychodzimy na prostą i trzymajmy się razem.
   A za łamanie zasad proponuję za karę stawianie browarów w CK 😉
   Olo, teraz to raczej vive la POLONIA 😉

 12. O ile przeczytałem Pana Gregoire’a Nitot nie będzie chwilowo w kraju. Może ktoś się dowie kiedy się pojawi na K6 i byśmy Go przywitali ? Tak w ramach scalenia nas i wyrzucenia z siebie tego co nas dzieli.
  PS
  Skład zebrany w dwa tygodnie – utrzymamy się ? Czy uważacie ze Wojtek Szymanek powinien być trenerem ?

 13. Rzeczywiście, warto, aby pierwszy mecz u siebie (na którym nowy właściciel powinien się pojawić) wypadł dobrze pod względem sportowym i kibicowskim, aby Monsieur Gregoir nie pomyślał sobie „w co ja wdepnąłem” 🙂

Dodaj komentarz