Pieczara odchodzi do Stali Rzeszów

Najskuteczniejszy strzelec ostatnich lat odchodzi z Polonii. Krystian Pieczara rozwiązał w sobotę kontrakt z naszym klubem. Dziś dowiedzieliśmy się, że wiosną będzie reprezentował barwy Stali Rzeszów, 6 drużyny II ligi.


W Stali jesienią występował Adrian Ligienza (rozegrał, 13 ligowych meczów; jest na liście transferowej klubu) oraz Dominik Sadzawicki (syn byłego obrońcy Polonii, Krzysztofa) i Piotr Głowacki (brat byłego pomocnika „Czarnych Koszul”, Pawła).

Pieczara przez pięć lat spędzonych przy K6 zaliczył 152 mecze, w których zdobył 81 goli. Dziękujemy!

Krystian Pieczara

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Pieczara odchodzi do Stali Rzeszów

 1. Krystian- powodzenia, dzięki za wszystko, trzymaj się tam na Podkarpaciu, niech Ci się wiedzie. Szkoda, że to się tak kończy, będziemy pamiętać.
  Spółko: wy wszyscy, którzy ponosicie odpowiedzialność za to w jakim kierunku to wszystko zmierza, wy którzy próbowaliście tu zrobić jakieś swoje geszefty, wy którzy nie potrafiliście się dogadać z powodu jakichś osobistych animozji, wy, którzy jesteście po prostu nieudolni- nienawidzę was kurwa.
  dziękuję za uwagę.

 2. Krystian,

  Powodzenia a jeszcze w sobotę trenował zawodników Polonii…. Za coś trzeba żyć.
  Nie znajduję słów na działania (brak działań) pseudo działaczy, pseudo biznesmenów, pseudo zwolenników Polonii.
  Chyba naprawdę pozostaje gra od b klasy tylko na jakim boisku , skąd pieniądze i piłkarze ?

 3. Przykre co sie dzieje ale na to niestety niemamy wplywu spolka wodocznie chce samozaglady …
  Po prostu doszli do wniosku ze wyciszaja piec bez koksu sam zgasnie….
  A nam pozostaje opcja Mks ktory z tego wynika przewidzial ten scenariusz i zaryzykowal…jak jusz pisalem wczesniej podziwiam Mks ze z malym budrzetem bez warunkow sa w stanie osiagac takie wyniki…mam nadzieje ze to sie przelozy na seniorska druzyne…wyglada mi na to czy sie komus podoba czy nie oni jedyni sa w stanie dzialac nie gadac….

Dodaj komentarz