Polonia wygrywa w pierwszym sparingu z Avią Świdnik

Polonia Warszawa wygrała pierwszy sparing w tym roku. Nasz zespół pokonał na bocznym boisku Avię Świdnik, która po rundzie jesiennej zajmuje 7 miejsce w IV grupie III ligi. Na boisku długo utrzymywał się remis, ale dzięki trafieniom z 84 i 90 minuty „Czarne Koszule” zeszły z placu zwycięskie.

Eryk Rakowski

18.01.2020 r., Warszawa
Polonia Warszawa – Avia Świdnik 2:0 (0:0)
bramki: Eryk Rakowski, Sebastian Olczak

Polonia: Bartosz Kowalczyk (46. Leon Jankowski) – Arkadiusz Zajączkowski, Grzegorz Wojdyga, Mateusz Sidor (46. Sebastian Olczak), Szymon Więckowski (20. Eryk Rakowski) – Tomasz Andrzejewski (46. Kacper Wasilewski), Tom Dobek-Pietrowski (46. Adam Niemyjski), Bartosz Wiśniewski, Sebastian Kobiera, Maciej Wilanowski (75. Tomasz Andrzejewski) – Patryk Zych.

Źródło: własne / Avia Świdnik (FB) / Polonia Warszawa S.A.

Author: muchomor

5 thoughts on “Polonia wygrywa w pierwszym sparingu z Avią Świdnik

  1. Byłem na sparingu, widzów ok 50. Przyszła nawet „Prezes” w obstawie. Pieczara jako asystent trenera, nawet się go słuchali. Przykre była tuż przed meczem kółko i chyba krzyk Pieczary, na 90minut zapominamy o sytuacji i zapiprzamy. Nasza gra przeciętna, sytuacji mało ale jednak w końcówce mieliśmy dwie akcje a bramka Olczaka to wyszła genialnie (piętą). Skład mocny ale bez kasy…. szkoda gadać.

Dodaj komentarz