W sobotę z Avią Świdnik na Saharze

Strona oficjalna warszawskiej Polonii poinformowała, że pierwszy mecz sparingowy „Czarnych Koszul” odbędzie się 18 stycznia 2020 r. o 14:30 na bocznym boisku. Rywalem polonistów będzie Avia Świdnik, siódma drużyna czwartej grupy III ligi.

Wojciech Szymanek

Emocje czekają również na sympatyków Polonii II. Drużyna rezerw w tym dniu weźmie udział w zimowym turnieju im. Zaranka. W półfinale rezerwy zagrają z zespołem Przyszłość Włochy (liga okręgowa) ok. godziny 11:00, a zwycięzca zmierzy się w finale ze zwycięzcą drugiego półfinału Hutnik Warszawa – RKS Okęcie (początek meczu o 10:00). Wszystkie mecze odbędą się na głównej płycie stadionu Okęcia (Radarowa 1).

Nie wiadomo jednak, kto poprowadzi drugi zespół. Jak ostatnio informowaliśmy, trener Polonii II odeszli. Adam Drygalski sugeruje, że rezerwy może w sobotę poprowadzić Igor Gołaszewski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz