Chrobak żegna się z Polonią. Odchodzi do Pogoni!

Według doniesień Mateusza Sokołowskiego Krzysztof Chrobak żegna się z Polonią. Sokołowski na twitterze poinformował, że zastąpi na stanowisku trenera Pogoni Grodzisk Mazowiecki Roberta Moskala.

Chrobak w Polonii pracuje od czasu spadku „Czarnych Koszul” z II ligi. Na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Wojciecha Szymanka, który stał się jego asystentem. Przed dwa i pół roku Polonia pod kierownictwem Chrobaka zagrała 86 meczów (37 zwycięstw, 22 remisów, 27 porażek), w których zdobyła 139 goli, tracąc 107.

Krzysztof Chrobak

Trener od dłuższego czasu narzekał na brak perspektyw i problemy treningowe zawodników. Możliwe, że jego cierpliwość się wyczerpała. W tym sezonie polonistom nie idzie za dobrze. Na półmetku rozgrywek są na przedostaniom miejscu w tabeli III ligi. Dodatkowym minusem był ostatni komunikat ratusza dotyczący zamknięcia procesu modernizacyjnego stadionu przy K6, który dla wielu bywalców był prawdziwym ciosem. Nie jest wykluczone, że w przypadku Chrobaka także okazał się gwoździem do trumny.

Póki co nie wiadomo kto zastąpi go na stanowisku… Możliwe, że przy K6 spróbują ponownie wariantu z Szymankiem.

Dziękujemy trenerze!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Chrobak żegna się z Polonią. Odchodzi do Pogoni!

  1. Dziękuję za dwa lata naprawdę dobrej gry, ostatnie pół roku słabo ale wiadomo jakie przyczyny. Martwi mnie kierunek odejścia. Pogoń pod wodzą Pana Krzysztofa będzie z pewnością mocniejsza a wiadomo że broni i się przed spadkiem.
    Nie dziwię się tej decyzji.

Dodaj komentarz