Poloniści dla Domu Dziecka nr 16 przy Międzyparkowej

Grupa „Ultras Enigma” przypomina o corocznej akcji wsparcia dzieciaków z Domu Dziecka nr 16 przy ul. Międzyparkowej. Wzorem lat ubiegłych grupa chce na święta podarować maluchom coś dobrego od polonijnej społeczności.

Aktualnie przebywa tam 35 dzieci w wieku od 3-miesięcy do 8 lat. Ilość dzieci często ulega zmianie, ponieważ przyjmowane są także dzieci interwencyjnie, czyli po bardzo, bardzo trudnych przejściach.

Najbardziej dzieciom potrzeba miłości i „czegoś na własność”, wyłącznie dla każdego dziecka, ale tego kupić nie można. Jednak bardzo chcemy żeby było im lepiej, bezpieczniej i cieplej na tym świecie.

Powstaje tam salka do integracji sensorycznej. To bardzo ważny rodzaj terapii, który pozwala w powrocie do spokojnego funkcjonowania dzieciom po traumatycznych przeżyciach i z różnymi dysfunkcjami. I sprzęt do tej salki chcemy właśnie zakupić. Dodatkowo niezbędne są rzeczy do codziennej higieny, których bardzo brakuje i ich zakup tez jest naszym celem.

Pomóżcie nam w zbiórce funduszy! Nie bądźmy obojętni. Nie widzimy ich bólu, łez i samotności, ale to nie znaczy, że ich nie ma.

Pragniemy pomóc w stworzeniu dzieciom namiastki malutkiej krainy baśni i spokoju, takiego miejsca, w którym będą mogły chociaż pomarzyć o innym, lepszym świecie.

Wspólna akcja Kibice Razem Polonia Warszawa i Ultras Enigmy.

Jeżeli możecie nas wesprzeć i pomóc dzieciakom, to bardzo o to prosimy. Niech to będzie nasz prezent świąteczny dla nich. Liczy się każdy grosz.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz