Środkowy pomocnik z Kamerunu zagrał w sparingu z Pogonią

Trener Krzysztof Chrobak rozpoczął poszukiwania zawodników, którzy w rundzie wiosennej wzmocnią Polonię. W dzisiejszym sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki zagrał środkowy pomocnik z Kamerunu.

Ransom Etengeneng Akangmba

Ransom Etengeneng Akangmba to 22 letni piłkarz, który ostatnio występował w Płomieniu Dębe Wielkie (liga okręgowa). Wcześniej występował m.in. w Union Douala, Synyodev Buea, F.C. Lagos Nigeria. Akangmba to środkowy pomocnik, którego dużym atutem jest dobre wykonywanie stałych fragmentów gry.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Środkowy pomocnik z Kamerunu zagrał w sparingu z Pogonią

  1. Na FB można znaleźć kilka filmików, na których widać jak strzela bramki dla Płomienia Dębe Wielkie. Oczywiście z reklamowanych u niego jako walor rzutów wolnych. Ale z drugiej strony trudno nazwać tam bramkarzy bramkarzami – nie dziwota więc, że gdy dokopnął do bramki to już samo wpadało.
    Jestem przekonany, że dopóki będzie tu ta spółka amatorów deweloperki to i wzmocnienia będą na poziomie amatorów z okręgówki.

Dodaj komentarz