Rezerwy pewnie wygrywają w Wieliszewie

Po raz kolejny drugi zespół został mocno wsparty zawodnikami, którzy trenują z pierwszą drużyną. Na mecz z Dębem wyszło aż 9 takich piłkarzy, 6 z nich zagrało już w 3 lidze.

Marek Koćwin i Jan Sitko

Polonia II  w ostatnim meczu rundy jesiennej wygrała z 5 drużyną LO 3:0, ale wszystkie bramki strzeli zawodnicy rezerw. To 4 zwycięstwo z rzędu.

16.11.2019 r., Wieliszew
Dąb Wieliszew –  PoloniaII Warszawa 0:3 (0:1)
bramki: Dominik Kubicki 1, Piotr Śledziewski 68, Marek Koćwin 83

Polonia II: Leon Jankowski Ż – Wiktor Babiński (65. Marek Koćwin), Mateusz Sidor, Jan Goliński, Szymon Więckowski – Bartłomiej Frańczuk (82. Tomasz Kacperkiewicz), Adam Niemyjski, Kacper Wasilewski Ż, Dominik Kubicki Ż (76. Damian Slyusarenko), Szymon Kamiński (60. Krystian Ambroziak Ż) – Piotr Śledziewski (70. Filip Pyśniak)

Author: muchomor

3 thoughts on “Rezerwy pewnie wygrywają w Wieliszewie

  1. Brawo chlopaki
    Oby stowarzyszenie sie usunelo i w koncu cos zaczelo sie dziac ….a to samoistnie napedzalo by drugi zespol ktory powinien walczyc o 4 lige bo tam powinno byc jego miejsce minimum…4 liga to jusz jest niezly poziom sportowy dla mlodych ambitnych zawodnikow …..

  2. Tak, ale Marek Koćwin grał z przodu i strzelił bramkę, nie pierwszą w tej rundzie. Mecz bardzo przyjemnie się oglądało, miła atmosfera na trybunach, starsi kibice z Wieliszewa ubolewali, że taki los spotkał Polonię i inne kluby z Warszawy, w najbogatszym polskim mieście. A my możemy tylko pozazdrościć warunków do treningów miejscowym, mają do dyspozycji ponoć sześć boisk.

Dodaj komentarz