SKSPW złożyło ofertę Spółce

Zgodnie z zapowiedziami Stowarzyszenie Klubu Sportowego Polonia Warszawa złożyło dziś w kancelarii mecenasa Marka Czarnoty ofertę przejęcia w zarządzanie klubu.

Czarnota jest przewodniczącym rady nadzorczej Spółki i przedstawicielem głównego akcjonariusza, Krystyny Bnińskiej-Jędrzejowicz. Pod ofertą poza SKSPW podpisali się także:

 • Stowarzyszenie „Wielka Polonia”,
 • MKS Polonia Warszawa
 • i Stowarzyszenie Krzewienia Sportowego Patriotyzmu „Niezwyciężeni”.

Oferenci oczekują na odpowiedź Spółki do końca listopada. O propozycji na Twitterze poinformował prezes SKSPW, Grzegorz Popielarz.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

21 thoughts on “SKSPW złożyło ofertę Spółce

  1. @Kwikster a co widziałeś właściwą część „oferty” ? potwierdzeniem przyjęcia jest adnotacja na dole strony a nie sam dokument.

  2. Publikacja całej oferty może być zależna od drugiej strony. Możliwe, że w razie nieprzyjęcia oferta zostanie opublikowana. Szczerze to nie rozumiem. Nie ma klubów, które każdą umowę wrzucają dla kibiców do internetu. To tak nie działa…

  3. @Kwikster nie zrozumiałeś o co mi chodzi, nie oczekuje szczegółów umowy/propozycji bo jest to poufne, oceniam fragment dokumentu który jest mało profesjonalny. A już totalną żenadą jest chwalenie się czymś takim w internecie, to nie wygląda dobrze nawet jeśli jest to nic nie znaczące potwierdzenie, zawsze jest to fragment całości. A podejrzewam że część właściwa oferty wygląda podobnie.

  4. Wow zawrzalo znaczy …Zyjemy..
   Dla mnie to jest wazne ze wogle cos sie dzieje i jest szasa ze sie uda …bez nadzieji zginemy jak ryba bez tlenu…
   Tez chcialbym dokladnie wiedziec co to oznacza przejecie w zarzadzanie …jesli ktos by mogl madrzejszy ten temat pociagnac…

  5. @Havok nie wiesz jak wygląda cała oferta. Traktuję ujawnioną kartkę jako potwierdzenia złożenia. Póki nie będzie widać reszty powstrzymam się od ocen 😉

  1. Jak bym składał taką ofertę to bym zapłacił profesjonalistom żeby miała ona ręce i nogi w skrócie żeby wyglądała poważnie, a nie chwalił się w internecie taką ch*jnią, skoro mnie stać to tym bardziej byłego przydupasa HGW na to stać. Ale ty olo przecież na niczym się nie znasz co udowodniłeś wielokrotnie swoimi mądrościami więc po co mam się produkować.

  2. No właśnie Havok, po co masz się produkować … bezproduktywnie, byleby się przypierniczyć 🙂
   Dla Ciebie jeszcze jedna moja mądrość – pieniądze lubią ciszę ! Bez urazy.

  3. @olo No i co tu się dziwić że Polonia wiecznie w czarnej dupie, skoro ludziom takim jak ty wszystko jedno. Ch*jowa organizacja… A jakoś tam będzie, długi… A jakoś tam będzie, jakaś szuja krąży wokół klubu… A jakoś tam będzie, totalny marazm… A jakoś tam będzie. No i jakoś tam ch*jowo jest, najważniejsze żeby siedzieć cicho, nie krytykować a jakoś tam będzie, no bo przecież pieniądze lubią ciszę 😀

 1. To nie żadne potwierdzenie przyjęcia (potwierdzenie przyjęcia to ręczny dopisek na samym dole), a strona tytułowa oferty. Napisana z kilkoma błędami ortograficznymi, na poziomie niedorozwiniętego gimnazjalisty. Dno i pięć metrów mułu.

  1. W SKSPW byli prawnicy, może właściwe dokumenty są ładniej sformowane. Literówki są, gdzie widzisz ortografy?
   Wracając do sedna – nie widzę dużych szans na to, że mecenas Czarnota się zgodzi. Fajnie, że się najważniejsze organizacje polonijne tu pojawiają.

 2. I o co tu kruszyć kopie? Zaprezentowany dokument nie jest przecież ofertą, ani nawet jej stroną tytułową, tylko najzwyklejszym w świecie, zawsze stosowanym w podobnych przypadkach, pismem przewodnim. Takie pismo nigdy nie zawiera żadnych szczegółów, natomiast właśnie na nim strona przyjmująca potwierdza odbiór otrzymanych dokumentów. Te jednak powinny być wymienione w piśmie przewodnim jako załączniki.
  Pozostaje nam zatem uzbroić się w cierpliwość i nie oceniać pochopnie oferty, której treści jeszcze nie poznaliśmy. Trochę rozsądku przyda się chyba nam wszystkim.

  1. Kamyk
   Niestety, nie znam szczegółów oferty, więc w tym zakresie nie mogę czuć się mądrzejszym od Ciebie. Najbardziej bliskie jest mi tu wyjaśnienie Kwikstera. Na razie dajmy sobie wszyscy na wstrzymanie.

Dodaj komentarz