We wtorek SKSPW złoży propozycję Spółce

Od dłuższego czasu w środowisku krążą słuchy o propozycji Stowarzyszenia Klubu Sportowego Polonia Warszawa [link], która ma być złożone władzom Spółki. Według Grzegorza Popielarza już we wtorek zostanie przekazana Spółce.

Warto dodać, że z SKSPW współpracują przedstawiciele MKS-u, Wielkiej Polonii i kibiców Polonii.

Czy rozwiązanie stawiane przez SKSPW zostanie przyjęte postaramy się poinformować jak najszybciej. Jak sądzicie może ono zakończyć marazm na K6? Czy to sponsor, o którym wspominała prezes Anna Wyganowska-Krzynówek?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “We wtorek SKSPW złoży propozycję Spółce

  1. No to super ze cos sie dzieje bo po przeczytaniu odpowiedzi spolki ze nicht im zadnej oferty nieprzedstawil zeczywiscie pomyslalem ze przyszlosc Warszawianki nas czeka…oby sie udalo gorzej juz chyba byc niemoze….i oby to byla grupa pszynajmiej majaca zapal i haryzme bo w najbogatrzym miescie w Polsce napewno mozliwosci sa ogromne tylko my Czerepaha z Ranczo potszebujemy zeby strumien pomyslow poplynol ale najwazniejsze zeby spolka przestala istniec bo niestety ale w obecnej sytuacji ze spolka naczele to ten pociag niema lekomotywy a tory ida pod gore niestety……

  2. Rodzina Jędrzejowiczów ma szansę wyjść z twarzą. Czy z tego skorzystają… .

    Bardzo ciekawe w co oni dzisiaj grają. Nie wypowiedzieli się w sprawie Polonii ani razu w ciągu kilku lat, więc nawet nie ma pół zdania do analizy. Nie pojawiają się na meczach, więc nic nie przeczytamy z ich mimiki. Trzeba czekać na jakikolwiek ich ruch, reakcję, cokolwiek z czego da się coś wywnioskować. Dzisiaj to są niewidzialne duchy schowane za nieobecnym mecenasem Czarnotą i za kolejnymi słupami w postaci państwa prezesów. Mogliby właściwie być wytworem medialnym.

    Zatem czekamy na ich jakąkolwiek reakcję na ofertę…

  3. Tak, jest kibicem Polonii, ale niezbyt akceptowanym przez środowisko. Ponadto to „samorządowiec” PO, a to też nie za dobrze się kojarzy. Posłuchamy co to za propozycja , wówczas można seksownie oceniać.

    1. A co ma do tego, że jest samorządowcem PO? Jakiś kompleks na punkcie ludzi rozwijających Warszawę?

Dodaj komentarz