Wyganowska-Krzynówek nową prezes Polonii

W dniu 22 października 2019 roku Rada Nadzorcza oddelegowała ze swojego składu osobę na stanowisko prezesa zarządu Polonii Warszawa S.A. Jednogłośną decyzją wybrano Annę Wyganowską-Krzynówek. Na stanowisku prezesa zastąpiła Piotra Kalubę.  

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

13 thoughts on “Wyganowska-Krzynówek nową prezes Polonii

 1. rada zastosowała przedni fortel stawiając na nią, ciężko będzie ukierunkować w dosadny sposób ewentualne pretensje jak to bywało w przypadku prezesów.
  Czy coś sie zmieni ?! raczej wątpię, prezesura w tym momencie to taka fasadowa raczej funkcja, choć chciałbym za jakiś czas powiedzieć ze sie myliłem.

 2. Prezes Polonii Warszawa, która wstawia na swoim FB posty o Mistrzostwie Legii i inne posty z portalu Legia.com.

  A co do jej poglądów politycznych: na ogólnodostępnym forum widać co nas dzieli: polityka. Wystarczyło, że przedstawiciele hrabiny przeczytali naszą dyskusję w jednym z wątków i postawili na rozgrywanie nas politycznie (a że czytają to wiem o tym z pewnego źródła).

  Przy grze o 4 mln jako hrabina zrobiłbym tak samo: wybrałbym osobę, która jest skrajnie nieneutralna politycznie, aby skłócić środowisko (np. jeden z jej postów o tym, że chrześcijanie są głupi, ale i wiele innych – nowa prezes dzieli się na codzień dużą ilością nienawiści do drugiego człowieka – a jednocześnie promuje uśmiechanie się na co dzień, ech…).

  Wtedy taka gra na podziały polityczne ubija pracę nad stowarzyszeniem, ubija inicjatywę na meczu z Concordią. I dla hrabiny jest cacy,

 3. Jeżeli to co napisał Friq jest prawdą – mamy na dzień dobry konflikt i ja niestety wpisuję się go niego. Nie chcę pseudopolityka na Polonii i to jeszcze lewicowego.
  Hrabina nie chce być prezesem ?
  Frig – dlaczego tak rzadko piszesz na tym forum ?

 4. Nie rozumie..
  Nawet jeśli założymy, że ktoś faktycznie siedzi, knuje i nawet czyta nasze komentarze po to by nas rozgrywać i podzielić.
  To co on/ona chce/może przez to osiągnąć?
  Stadion buduje miasto, na gruntach nie da się już raczej położyć łapy, niespecjalnie jest opcja by odzyskać zainwestowane w spółkę pieniądze..
  Co niby można zyskać robiąc sabotaż i dywersję na K6?

 5. Nowa Pani Prezes ma skrajne poglądy i używa języka, który jest „napastliwy”. Nie jest neutralny. A prezes powinien mieć skill dyplomaty, szukać źródeł finansowania Polonii u osób o różnych poglądach. Jeżeli chodzi o wizerunek biznesowy to AW ma antywizerunek.

  Także oprócz grania na skłócenie kibiców Polonii jest jeszcze aspekt biznesowy.

  Bardzo źle to wygląda. My nie możemy dać się wciągnąć w dyskusję o polityce i musimy robić swoje. Co do ludzi hrabiny to są bardzo sprytni. Bardzo dobry ruch.

  Do tego dochodzi gra płcią. Akcje protestacyjne kibiców i ich „niesalonowy” sposób wyrażania emocji może być przedstawiany jako zachowania „niekulturalnego bydła” wobec kobiety.

  Także szach. Jeszcze nie mat, ale wczoraj było 1:0 dla hrabiny. Nasz niewielki arsenał sprzeciwu został jeszcze pomniejszony.

Dodaj komentarz