Trzecia porażka z rzędu

Polonia nie sprawiła niespodzianki. W Aleksandrowie Łódzkim „Czarne Koszule” przegrały 0:2. Kryzys seniorów trwa…

Krystian Pieczara

Sokół Aleksandrów Łódzki – Polonia Warszawa 2:0 (1:0)

Polonia: Bartosz Kowalczyk – Arkadiusz Zajączkowski (80. Wiktor Babiński), Sebastian Olczak, Jan Goliński, Eryk Rakowski (63. Grzegorz Wojdyga) – Patryk Zych, Sebastian Kobiera Ż, Marcin Szymczak (53. Adam Niemyjski), Tomasz Andrzejewski (77. Maciej Wilanowski), Bartosz Wiśniewski Ż – Krystian Pieczara

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Trzecia porażka z rzędu

 1. Seria porażek trwa i tak może być już do końca rundy.
  Ten prezes, ten trener i ta drużyna w całości minus Pieczara są na kursie spadkowym – zresztą tam będą poziomem pasować.
  Za tydzień Świt – pacholęta Legii zleją naszych piłkarzy, a nas upokorzą.
  Meczem z Aleksandrowem zaczęli mecze z górną połową tabeli – co po wynikach już widać.

 2. No bądźmy sprawiedliwi, było sporo sytuacji, ale skuteczność jest zerowa. Przeciwnik dobija swój strzał, my nie.
  Tak czy inaczej, czy nasz trener zaczyna już nie mieć pomysłów na tych piłkarzy czy też ogólny marazm dociera do nich i grają na alibi?

 3. Może i lepiej -Kobiera gra bardzo nierówno, Wiśniewski – ważne ogniwo, ale niech ktoś młody pobiega za niego. A może spotkamy się z trenerem i porozmawiamy o czysto sportowej sytuacji ? Ja tak naprawdę uważam, że nie gramy fatalnie, tylko mamy brak koncentracji i fizycznie odstajemy.

Dodaj komentarz