Wicher Kobyłka pokonuje Polonię II

Niestety Polonia II Warszawa przegrała w meczu, ważnym dla układu tabeli. Na Saharze Wicher Kobyłka wygrał 4:3 z drugim zespołem Polonii.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gości. Nasz zespół wyszedł na mecz mocno rozkojarzony, co szybko się zemściło. Wicher na prowadzenie wyszedł już w 2 minucie, a po 15 minutach było 0:2. Obie bramki padły po dosyć prostych błędach w defensywie. W 23 minucie Polonii udało złapać się kontakt z rywalem. Tomasz Andrzejewski podał płasko w pole karne, piłkę przejął Marek Koćwin i celnym płaskim strzałem pokonał bramkarza.

Szymon Kamiński

Już na początku drugiej połowy był remis. W 47 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Konrad Witkowski, Polonia dążyła do trzeciej bramki, ale to niespodziewanie rywal wyszedł ponownie na prowadzenie. W 66 minucie przeciwnik po długim podaniu znalazł się w sytuacji sam na sam i bez problemu pokonał naszego bramkarza. W 77 minucie polonistom udało się wyrównać. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Szymona Kamińskiego zaskoczyło golkipera i wpadło do siatki. Niestety ostatniego gola w meczu strzelili goście, w 85 minucie. Porażka skomplikowała sytuację w tabeli. Polonia spadła na 12 miejsce i nad strefą spadkową ma tylko 3 pkt. przewagi.

29.09.2019 r., Warszawa
Polonia II Warszawa – Wicher Kobyłka 3:4 (1:2)
bramki: Marek Koćwin 26, Konrad Witkowski 47, Szymon Kamiński 77

Polonia II: Leon Jankowski – Bartłomiej Frańczuk (85. Krystian Ambroziak),  Tom Dobek-Pietrowski (75. Edgar Ghazayran), Tomasz Kacperkiewicz (75. Filip Pyśniak), Szymon Więckowski – Tomasz Andrzejewski (55. Witold Prokopczyk Ż), Konrad Witkowski, Stanisław Muniak (46. Damian Slyusarenko), Piotr Śledziewski, Szymon Kamiński – Marek Koćwin Ż.

Żółtą kartką ukazany został także Marcin Tomczykowski, który w tym spotkaniu pełnił obowiązku kierownika drużyny.

Author: muchomor

3 thoughts on “Wicher Kobyłka pokonuje Polonię II

Dodaj komentarz