Polska przegrywa po karnych z Anglią

Reprezentacja Polski U-17 (rocznik 2003), prowadzona przez trenera Marcina Dornę, przegrała w rzutach karnych 1-3 w finale turnieju o Puchar Syrenki. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2 (2:2). Jakub Kisiel rozegrał 89 minut. Przed dogrywką zmienił go Daniel Hoyo-Kowalski  z Wisły Kraków.

Jakub Kisiel

10 września 2019, 17:00 – Ząbki (Dozbud Arena)
Polska – Anglia 2-2 (2:2, 2:2, 2:2) k. 1-3
bramki: Radosław Cielemęcki 30, Kacper Kozłowski 38 – Harvey Elliott 4 (k), Jamal Musiala 10

karne: 0-0 (Mateusz Łęgowski – słupek), 0-1 Lewis Dobbin, 1-1 Szymon Włodarczyk, (1-1 Liam Delap – słupek), (1-1 Dominik Wasilewski – obroniony), 1-2 James Norris, (1-2 Marcel Żurek – obroniony), 1-3 Jadan Raymond

Polska: Krzysztof Bąkowski – Jerzy Tomal (90. Patryk Gogół), Filip Balcewicz, Ariel Mosór, Jakub Malec (69. Jakub Kwiatkowski) – Radosław Cielemęcki (81. Marcel Żurek), Jakub Kisiel (90. Daniel Hoyo-Kowalski), Mateusz Łęgowski, Patryk Kusztal (69. Kacper Smorgol) – Kacper Kozłowski (83. Dominik Wasilewski), Aleksander Buksa (46. Szymon Włodarczyk).

Źródło: własne / Łączy nas piłka / 90minut.pl