Polonia przełamuje się w Zambrowie

Udało się polonistom w Zambrowie przerwać serię 5 meczów bez wygranej. Polonia, choć do przerwy przegrywała 0:1, pokonała gospodarzy 2:1. Przełamał się też Krystian Pieczara, który zdobył zwycięską bramkę. Dzięki 3 pkt. nasz zespół awansował z 15 na 12 miejsce.

Tomasz Chałas

07.09.2019 r., Zambrów
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa 1:2 (1:1)
bramki: Sebastian Kobiera 55, Krystian Pieczara 82

Polonia: Bartosz Kowalczyk – Arkadiusz Zajączkowski (60. Wiktor Babiński), Sebastian Kobiera, Sebastian Olczak, Eryk Rakowski – Szymon Kamiński (46. Patryk Zych), Marcin Szymczak, Maciej Wilanowski (46. Kacper Wasilewski), Adam Niemyjski, Bartosz Wiśniewski – Krystian Pieczara (84. Jan Goliński)

Sędzia: Bartosz Banasiak (Łódź)

 

Author: muchomor

9 thoughts on “Polonia przełamuje się w Zambrowie

  1. A teraz zobaczycie wy niedowiarcy !!! Przyszedł czas na jazdę w górę tabeli. Odszczekacie wszystkie słowa i kłamstwa które nawrzucaliscie na Prezesa!!! Śmiechu warte te wasze komentarze. Jak wygrywaliśmy to nas chwaliliście pod niebiosa, a jak jesień nie wyszła to wszyscy złodzieje i oszuści odrazu. Wy egoistyczne świnie. Juz pisałem – jak nie macie pojęcia co się dzieje wokół klubu to precz. Kibicować to trzeba umieć i czuć to w sercu. Banda blaznów i ksenofobów…

 1. Będę pierwszy, który będzie wychwalał obecnego prezesa spółki. Jeśli oczywiście ogarnie on odbudowę Polonii. Natomiast jego warstwy werbalnej już nie słucham. Właśnie kończy dwa lata swej prezesury, która naznaczyła się rozpaczliwą i nieustanną walką o przetrwanie wśród lokalnych tuzów typu Wasilków, Ursus, Wysokie Mazowieckie i tak dalej.
  Janiu – tak na dzisiejszy, niedzielny wieczór polonijna porada – nie pisz głupot, bo nie przystoją siwym włosom.
  I jeszcze jedno Janiu – nie masz możliwości wymienić tej, jak piszesz bandy błaznów i ksenofobów na bandę klakierów. Chyba, że ich wytniesz z tektury i poustawiasz w rzędach na trybunach. I pamiętaj – POLONIA jest tam, gdzie my, a spółka nie będzie o tym decydowała.

 2. Znowu zaczynamy sobie skakać do oczu, a tak naprawdę nie ma o co. Spółka dalej ciągnie Polonię w dół gdyż stoimy w miejscu a rywale z małych miasteczek ogrywają Dumę Stolicy jak chcą. Kibice nie są od znajdowania sponsorów oraz wytyczania dalekosiężnych planów. Mają natomiast prawo do krytyki osób które przyjęły odpowiedzialność za klub bo mają faktyczną władzę o decydowaniu . Wszyscy obracamy się wokół cweli i nie jest przyjemnie słuchać co o nas myślą. I na koniec – już było tylu prezesów i znawców Polonii i ich nie ma, a my kibice zostaniemy bo gdzie pójdziemy ? I dlatego oczekujemy szacunku i działań .

  1. A dlaczego kibice nie mieliby pomóc w znalezieniu sponsorów, Korona z głowy spadnie? Jeżeli ma ktoś tylko możliwość pomóc a tego nie robi to działa na niekorzyść nie spółki, nie Pana Kaluby a na niekorzyść Polonii.

 3. Najgorsze jest to że jak ta prezesina przyszła to było sporo merytoryki, planów, celów, szukania sponsorów itp była jakaś iluzja walki o cele, miało się poczucie że teraz jest kiepsko ale za pół roku, może rok już wszystko wróci do normy, niestety to były mrzonki, zwykłe mydlenie oczu od dłuższego czasu nie dzieje się absolutnie nic, ta spółka totalnie nie funkcjonuje, nawet nie rozlicza prezesa z celów jakie sobie postawił.

Dodaj komentarz