Polonia II wygrywa w IV rundzie OPP

Polonia II Warszawa wygrała w IV rundzie OPP na wyjeździe z Dębem Wieliszew, który w lidze wyprzedza drugą drużynę o 5 pkt.

Piotr Śledziewski

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, w której poloniści strzelili 3 bramki. W następnej rundzie „Czarne Koszule” zagrają na wyjeździe ze zwycięzcą pojedynku WKS Rząśnik – Sokół Serock.

04.09.2019 r., Wieliszew
Dąb Wieliszew – Polonia II Warszawa 0:3 (0:3)
bramki: Mateusz Walczak 23 i 34, Piotr Śledziewski 30

Polonia II: Juliusz Koprowicz – Krystian Ambroziak (70. Jeremi Talko), Marek Koćwin, Tomasz Kacperkiewicz, Filip Pyśniak (55. Hubert Nowakowski) – Witold Prokopczyk, Dominik Kubicki, Piotr Śledziewski Ż, Jan Kozakiewicz, Damian Slyusarenko Ż – Mateusz Walczak (65. Daniel Pałubicki)

Źródło: własne

Author: muchomor

4 thoughts on “Polonia II wygrywa w IV rundzie OPP

  1. Żadnych nowych nazwisk ;). Dzisiaj jednak nie grał żaden z zawodników, trenujących z pierwszą drużyną, więc szansę dostali niektórzy zmiennicy.

  2. Może nie zmiennicy, bo to trochę kłóci się z ideą. Standardowi zawodnicy zespołu rezerw. Piłkarze, którzy schodzą z „jedynki” są przydzieleni do Chrobaka, a to, że częściej grają u Skwarka, to oznaka tylko tego, że w opinii pierwszego szkoleniowca nie są jeszcze gotowi na grę w III lidze.

   Gnypek, Frańczuk, Goliński (choć tu wydaje mi się, że będzie inaczej – nie po to przychodził z Legii, żeby kopać w okręgówce), Więckowski, Andrzejewski, Dobek-Pietrowski, Muniak, Witkowski i Zagórski są pełnoprawnymi członkami pierwszego zespołu, a schodzić będą do rezerw w celu ogrania.

 1. Dobrze, że poświęciłeś kilka słów Golińskiemu.
  To jedyny chłopak z całego zastępu zastępców, który ma szansę zaistnieć w pierwszym zespole. Kiedy wszedł na zmianę w meczu z Wasilkowem widać było, że ma pojęcie o tym co robi. Poza tym uwalnia Kobierę ze stopera na jego naturalną pozycję nr 6, czyli defensywnego pomocnika.

  Na ostatnim meczu perorowano mnie, że za Rakowskiego lepszym rozwiązaniem na lewej obronie byłby Więckowski. Tu nie mam zdania, ale może wy macie i coś podpowiecie ?

Dodaj komentarz