Smolarek w Widzewie? Wierzbowski w Ruchu

„Dziennik Łodzki” poinformował, że Widzew Łódź kusi expolonistę, Euzebiusza Smolarka. 38-latek podobno jest chętny do tego by odwiesić buty i znów wejść na murawę.

Według dziennika Smolarek mógłby pełnić w Widzewie taką samą funkcję, jak przed laty w Wielkim Widzewie Zito Rozborski. Ten piłkarz nie lubił biegać, nie uczestniczył w grze defensywnej drużyny, a robili to za niego inni, łącznie ze Zbigniewem Bońkiem.

Euzebiusz Smolarek

Sam piłkarz potwierdza, że Widzew zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. Widzew, którego legendą jest jego ojciec Włodzimierz.

Marcin Matuszewski, poinformował, że nowym zawodnikiem Ruchu Wysokie Mazowieckie został Mariusz Wierzbowski. Menadżer poinformował także, że Wierzbowski chciał latem wrócić na K6.

Środkowy pomocnik, który w poprzednim sezonie spadł z Victorią Sulejówek w III ligi. Wa  barwach Vicki zagrał w 26 spotkaniach ligowych i jednym regionalnego pucharu Polski.

Mariusz Wierzbowski

Do zespołu z Sulejówka trafił z Polonii, decyzją trenera Krzysztofa Chrobaka, który nie widział go w składzie. Problemem piłkarza były słabe warunki fizyczne i zbytni indywidualizam w grze. Dla przypomnienia w rundzie jesiennej sezonu 2017/18 Wierzbowski zagrał w 7 ligowych meczach Polonii i jednym pucharowym (zawsze jako zmiennik).

Źródło: własne / Dziennik Łódzki

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz