Filipowicz jednak nie dla Polonii

Po ciekawej informacji dotyczącej Macieja Filipowicza, środkowego pomocnika Radomiaka Radom, który miał dostać ofertę z Polonii, przyszła druga, mówiąca o tym, że tematu już nie ma. Portal ewschodnia.eu podaje, że Filipowicz prawdopodobnie zostanie w Radomiu.

– Wszystko wskazuje na to, że Maciej Filipowicz kolejny ligowy sezon zaliczy w Radomiaku Radom. Propozycja jaką zawodnik otrzymał z Polonii Warszawa już jest nie aktualna. Młodego i bardzo utalentowanego zawodnika chce pozyskać inny trzecioligowy klub Chełmianka Chełm. Z tej oferty Maciej Filipowicz także raczej, wręcz na pewno nie skorzysta i zostanie w Radomiaku i będzie walczył jak zostali piłkarze o wyjściowy skład – czytamy na portalu.

Polonia zagra dziś z sparing z Olimpią Zambrów. Póki co dużo nie wskazuje, że w tym okienku transferowym na Konwiktorskiej pojawią się jakieś znane i doświadczone nazwiska. Trener Krzysztof Chrobak szuka raczej zawodników, którzy będą punktować w Pro Junior System.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Filipowicz jednak nie dla Polonii

 1. Czyli wracamy do Kalubowego pomysłu pod nazwą ” I ty dzieciaku masz szansę „.
  Jeden z tych chłopców, bodaj z Kobyłki spróbował szczęścia, ale mu niestety zdrowie odmówiło posłuszeństwa i będzie jak słyszę około roku wracał do pełnej sprawności.
  Tak wielki jest przeskok pomiędzy juniorskim graniem, a naszym amatorsko – półzawodowym poziomem.
  Na marginesie – obawiam się o zebranie jedenastu chłopa do grania. Nie piszę o siedzeniu na ławce, bo tam mogę i ja zasiąść.

  1. Jedenastka jest: Kowalczyk – Zajączkowski, Olczak, Kobiera, Rakowski – Babiński, Wiśniewski, Wasilewski, Zagórski, Kamiński + Wojdyga za jakiś czas

 2. Nie zgadzam się z wami – wiemy wszytko – nie mamy kim grać.
  Aktualna jedenastka:
  Bramkarz – brak
  Obrona – czwórka sklecona
  Defensywny pomocnik nr 6 – brak, nr 8 – Wiśniewski
  Prawy i lewy skrzydłowy – brak
  Nr 10 – Wasilewski
  Nr 9 – Pieczara
  Czyli brakuje czterech ludzi, ale ławka póki co jest pełna – Muchomor o ich wspomniał.

 3. Nie znam się na piłce ale skład i taktykę to my będziemy ustalać w trakcie rundy jesiennej. Obyśmy nie wylądowali w strefie spadkowej. Obawiam się że to będzie sezon jak 2014/15 kiedyśmy ledwo się uratowali w 3 lidze po awansie i wówczas wszystko się rozpadło.
  Dzisiejszy sparing może pokaże już skład bliższy prawdzie. Bramkarz testowany już nie bedzie grał ?

Dodaj komentarz