Piotr Maślanka w Legionovii

Piotr Maślanka podpisał dzisiaj kontrakt z Legionovią Legionowo. „Maślak” dołączy tym samym do Mateusza Małka, który kilka dni temu podpisał kontrakt z beniaminkiem II ligi.

Piotr Maślanka

Lewy obrońca w barwach Polonii rozegrał 53 mecze, strzelił 3 bramki i zaliczył 9 asyst.

Zawodnikowi dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Źródło: własne/90minut.pl

Author: muchomor

2 thoughts on “Piotr Maślanka w Legionovii

  1. Nie chcę być zrzędliwy, ale Legionovia zbroi się naszymi byłymi piłkarzami, którzy … no właśnie załatwili nam spadek z II ligi – Choroś, Zembrowski, Małek, albo nawet nie zawalczyli nam o awans przez dwa sezony z rzędu – tu dołączył do nich Maślanka.
    Oczywiście każdy z nich jest bardzo sympatycznym facetem, ale ich efekty w Polonii są jakie są.
    I wszystkiego na karb Engela się nie zwali.

  2. Jasne, masz swoje racje, ale trochę broniłbym chłopaków. Rola Małka w drużynie 2 ligowej była totalnie marginalna. Chłopak dopiero co skończył wiek młodzieżowca. Myślę, że jest z tuzin innych, do których możemy mieć większe pretensje niż do Mattiego.
    Maślanki w 2 lidze nie było, nie odpowiada za spadek, a moim zdaniem jest to bardzo solidny zawodnik, który dałby radę w wyższych ligach. Ekspertem nie jestem, ale tak sobie myślę, że skoro Petasz grał w ekstraklasie, a Reca w reprezentacji to Maślanka spokojnie dałby radę w 1 lidze. Jest spory deficyt na tej pozycji.
    Zembrowski co prawda był w sezonie spadkowym, ale nie kojarzę by zawalił nam jakiś mecz. Był w tej nieco lepszej rundzie, nie zdezerterował po spadku a w 3 lidze był na tyle solidny, że był dylemat czy dać go do obrony czy do pomocy bo piłkarsko był lepszy i tu i tu.

Dodaj komentarz