Małek i Maślanka sprawdzani w Legionovii

Wczoraj Legionovia ogłosiła zakontraktowanie Pawła Błesznowskiego, bramkarza, który reprezentował barwy „Czarnych Koszul” w latach 2013-14. Szansę na związanie się z klubem z Legionowa mają także Mateusz Małek i Piotr Maślanka.

Piotr Maślanka i Mateusz Małek

W przypadku obu zawodników potwierdziły się nasze nieoficjalne doniesienia. Obaj przebywają na testach w Legionowie. Obecnie w zespole beniaminka II ligi występuje kilku byłych polonistów – Daniel Choroś, Patryk Koziara, Rafał Zembrowski.

W zespole Polonii natomiast po testach odpadli Bartłomiej Frańczuk i Kamil Niewiadomski. Obaj piłkarze grali wcześniej dla Escoli Varsovia.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Małek i Maślanka sprawdzani w Legionovii

  1. O ile Małek musiał odejść (chociaż jest jeszcze nierówny), o tyle Maślanka mógłby zostać, wcale nie musi sobie poradzić w II lidze, ma swoje lata. A u nas miał swoje lepsze mecze, rajdy i no potrafił walnąć z wolnego (jak miał dzień) takie bramy że ho, ho.
    Panie Kaluba – kim my będziemy grali ?

  2. Według moich wiadomości w Legionovii się nie przelewa i stąd może wynikać tak długi okres testowania, jakby nie znali Małka, ani Maślanki.
    Czy sobie poradzą w II lidze – osobiście wątpię, ale życzę im powodzenia. W Polonii nie mają przyszłości, zresztą kto ma tu dziś przyszłość ?

    Na marginesie – Maślanka raz walnął bombę i już mu na lata przypną łatkę bombardiera. Ale niech ma.

Dodaj komentarz