Kluska oficjalnie w Radomiaku

Oficjalna strona Radomiaka Radom poinformowała, że Marcin Kluska podpisał umowę z I-ligowcem. Nie wiadomo na jak długo wychowanek Pogoni Siedlce związał się z klubem z Radomia.

Kluska w poprzednim sezonie zaliczył dla Polonii 31 meczów w III lidze. Strzelił jedną bramką (w wyjazdowym meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki). Łącznie w Polonii rozegrał 133 mecze, w których zdobył 15 goli.

Marcin Kluska

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Kluska oficjalnie w Radomiaku

  1. Szkoda mnie jego odejścia, bo … zwyczajnie się do niego przyzwyczaiłem. Jak napisał Kwikster – zagrał w Polonii 133 razy – nie widziałem, że aż tak dużo. No, ale w tym czasie awansował za Engeli do II ligi, za nich też spadł z tej ligi. Potem dwa sezony nie wszedł z powrotem do II ligi – już za Chrobaka. Co będziemy po nim pamiętać ? Ja osobiście pamiętam przestrzelonego karnego, chyba już w II lidze, kiedy to szukano piłki chyba na Konwiktorskiej, śmiano się z jego strzałów w kalafiory, ale był chyba też niedocenianym graczem. Pamiętam jego pierwszego gola dla Polonii w meczu ze Startem Otwock. Byłem przekonany, że zrobi szybszą karierę. W Koronie Kielce go nie chcieli – może zakotwiczy w I lidze. Radomiak płaci przyzwoicie i terminowo.
    Jednak tak duży przeskok trochę mnie zdziwił – ale życzę powodzenia, bo to rodowity Polonista, pamiętajmy, że z MKSem zdobył brązowy medal w U-19.

  2. Bywało, że irytował swoją grą, ale widać było progres w jego grze. Wiosną to był już inny zawodnik, dawał dużo jakości w ofensywie, nabrał pewności siebie, popisywał się fajnymi zwodami, a przy tym pracowity w obronie. Mocny punkt drużyny. Przykro, że teraz nie będzie grał dla Polonii, ale cieszę się, że udało się jemu awansować, należało mu się.

  3. Klusek trzymam za Ciebie kciuki. Dalej do przodu i nie czytaj lub czytaj BZDURKI . Znam Cię dzieciaku kopę lat. Jesteś dobry. Rozwijaj się. Cóż Polonio serce pika ale idę na jego operację. Może przyda się też memu klubowi. Pozdrawiam Ciebie i kibiców.

Dodaj komentarz