Sołoducha rozwiązał kontrakt z Polonią

Po wczorajszym treningu Polonii umowę z „Czarnymi Koszulami” rozwiązał Adrian Sołoducha. Środkowy pomocnik w poprzednim sezonie rozegrał 11 meczów w III lidze. Wychowankiem naszego klubu poważnie interesuje się Pelikan Łowicz i Ursus Warszawa.

Kulisy sprawy zdradził na twitterze prezes warszawskiej Polonii Piotr Kaluba. Sam piłkarz również wyjaśnił, że decyzję podjął po rozmowie z trenerem Krzysztofem Chrobakiem.

Adrian Sołoducha

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Sołoducha rozwiązał kontrakt z Polonią

 1. Kwiksterze – czy skończysz już ze złymi wieściami ?
  Czy Sołoducha odszedł, bo:
  a/ sam, gdyż nie widział tu przyszłości
  b/ nie przedłużył z nim umowy pan Kaluba
  c/ nie widział go w składzie pan Chrobak

  Osobiście chciałbym usłyszeć rozwiązanie c/

  1. Z tego co usłyszałem, to najbliżej prawdy jest C. Choć ostatnio nie nadążam za decyzjami trenera Chrobaka. Kaluba podpisał z Sołoduchą umowę z haczykiem [link], więc tu o dziwo zadziałał prawidłowo.

 2. Obym się mylił ale Drużyna Pelikana I Ursusa będą po prostu silniejsze od Nas. więc dlatego woli tam grać. A My wzmocnienia liga okręgowa lub IV liga. .Pieczara też może odejść bo kto mu będzie piłki podawał…… Oj cieniutko

Dodaj komentarz