Pindor na pierwszym treningu Polonii

Dziś poloniści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/20. Trener Krzysztof Chrobak podczas pierwszych zajęć miał dość ciekawie. Pojawiło się sporo nowych twarzy.

Większość zapewne jest ciekawa kto pozostał. Z fotografii zamieszczonej przez stronę oficjalną widać na pewno króla strzelców III ligi Krystiana Pieczarę, a także Sebastiana Olczaka i Adriana Sołoduchę, czyli zawodników posiadających jeszcze ważne kontrakty z klubem. W tle widoczni są powracający po zerwaniu więzadeł Maciej Wilanowski, „banita” Bartosz Wiśniewski, a także młodzieżowcy: Wiktor Babiński, Szymon Kamiński Arkadiusz Zajączkowski.

Sebastian Pindor i Michał Oświęcimka

Kto nowy? Rozpoznajemy póki co Sebastiana Pindora, środkowego pomocnika, który wychował się na Polonii. Ostatnio grał w Victorii Sulejówek. W zespole spadkowicza w ubiegłym sezonie zaliczył 30 spotkań. Dość imponująco wygląda jego bilans kartkowy – 12 żółtych i jedna czerwona.

Dzięki podpowiedzi zawodnika Widzewa Łódź Michaela Ameyawa rozpoznajemy także byłego pomocnika akademii MKS-u Polonia (ostatnio Kasztelan Sierpc, płocka okręgówka) Bartosza Wiśniewskiego. Mieli pojawić się także zawodnicy z draftu z Milanówka: Adrian Dudziński (AP Żyrardów), Kacper Klinicki (SEMP Ursynów), Krzysztof Szynke (Escola Varsovia) i Hubert Władyka (Wicher Kobyłka). Finalnie nie pojawił się tylko Dudziński, a według obserwatorów dobre wrażenie pozostawił Władyka. Możliwe, że wśród trenujących był także Marek Kwiatkowski (Escola, wychowanek akademii MKS-u), o którym pisaliśmy rano.

Trenowali także czterej bramkarze (w tym Bartosz Kowalczyk), ale ich nie udało się rozszyfrować. Postaramy się wkrótce to zmienić…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz