Czterech adeptów TTMSZ na testach w Polonii

Na twitterze TTMSZ pojawiła się lista zawodników, którzy pojawią się przy K6 na testach. Trener Krzysztof Chrobak może liczyć na samych młodzieżowców z okolicy Warszawy. W środku szczegóły.

https://twitter.com/tytezmaszszanse/status/1147072100588490752?s=19

Krzysztof Szynke

Najstarszy z całej czwórki jest Krzysztof Szynke (rocznik 99). Prawonożny pomocnik – w Milanówku występował jako defensywny pomocnik. W poprzednim sezonie grał dla stołecznej Escoli. W 30 meczach w lidze okręgowej strzelił 10 goli. Były zawodnik Białych Orłów i Legionovii był kilka dni temu na testach w Kotwicy Kołobrzeg.

Kacper Klinicki

Rocznik 2000 draftu TTMSZ reprezentują Kacper Klinicki z warszawskiego SEMP Ursynów i Hubert Władyka z Wichru Kobyłka. Klinicki to obrońca, który w sezonie 2016/17 i 2017/18 (przerwa na grę w Naki Olsztyn) występował w MKS Polonia Warszawa.

Hubert Władyka

Władyka występuje jako napastnik. Według portalu „Piłka na Mazowszu” w poprzednim sezonie strzelił 4 gole dla… rezerw Victorii Sulejówek. Z kolei strona Wichru podaje inne statystyki 11 meczów i 9 goli. Ten sam rekord uzyskaliśmy w danych TTMSZ w Milanówku zagrał jako lewy skrzydłowy (choć jest prawonożny).

Adrian Dudziński

Ostatnim z wymienionych jest Adrian Dudziński (rocznik 2001) z AP Żyrardów. Dudziński to stoper wypatrzony przez Mateusza Sokołowskiego. W 24 meczach ligi okręgowej zdobył jedną bramkę dla zespołu z Żyrardowa.

Źródło: własne / TTMSZ / Piłka na Mazowszu / Łączy nas Piłka / ligowiec.net / transfermarkt.de

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Czterech adeptów TTMSZ na testach w Polonii

Dodaj komentarz