Płacheta w Śląsku, Stryjek w Eastleigh FC, a Wszołek w Lechii?

Kilka dni temu rozstrzygnęły się losy dalszej przyszłości Przemysława Płachety. Młody skrzydłowy, którym interesowało się pół ekstraklasy finalnie trafił do Śląska Wrocław. Pojawiły się też ciekawe doniesienia odnośnie innego byłego pomocnika Polonii.

Michał Żewłakow, Paweł Wszołek

„Przegląd Sportowy” łączył Pawła Wszołka z Lechią Gdańsk. Dziś dziennik twierdzi, że grający wiosną w Queens Park Rangers Wszołek jest póki co dla Gdańszczan zbyt drogi. – Aktualnie nie ma tematu. Paweł jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale myślę, że to nie nas poziom finansowy – mówi doradca właściciela klubu Adam Mandziara. Sytuacja może się zmienić, jeśli Wszołek zmniejszy swoje oczekiwania finansowe. Wtedy znów miałby szansę współpracować z trenerem Piotrem Stokowcem, z którym tak dobrze pracowało mu się przy Konwiktorskiej.

Powrót do Polski nie wyszedł także Maksymilianowi Stryjkowi. Po wygaśnięciu kontraktu z Sunderland AFC był łączony z II-ligowym Widzewem Łódź. Ostatecznie młody bramkarz zostanie w Anglii. Będzie reprezentował barwy Eastleigh FC.

Źródło: własne / Przegląd Sportowy / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz