Szabat i Wiśniewski mogą zostać w Polonii?

Po informacji dotyczącej osłabień zespołu możliwe, że dojdzie do zaskakującego zwrotu. Prezes Piotr Kaluba podczas rozmowy z kibicami, do której doszło po zebraniu rady nadzorczej powiedział, że sprawa odejścia Przemysława Szabata Bartosza Wiśniewskiego nie jest do końca przesądzona.

O sprawę zapytaliśmy obu zawodników. „Wiśnia” potwierdził, że klub faktycznie kontaktował się, ale jeszcze za wcześnie na konkrety.

Podobne odczucia może mieć „Szabi”. – Sam jestem ciekawy tej sytuacji. Pewnie w lipcu dowiemy się więcej – powiedział nam Szabat, którego według naszych ustaleń chętnie sprowadziłby z powrotem Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Bartosz Wiśniewski, Piotr Augustyniak, Przemysław Szabat

Warto w tym miejscu pokusić się o małą kuchnię z czasów gdy obrońca przymierzał się do „Czarnych Koszul”. – Przychodząc do Polonii powiedziałem, że tu chce zakończyć przygodę z piłką. Tylko nie myślałem, że to miałoby tak szybko nastąpić – mówi z uśmiechem „Szabi”. Może jednak istnieją szanse na pozostanie…

Przypomnijmy, że obaj doświadczeni zawodnicy po ostatnim ligowym meczu z Mazurem Ełk (1:0) zostali poinformowani o braku zainteresowania klubu kwestią przedłużenia wygasających w czerwcu umów.

W klubie raczej pogodzono się z ewentualnością straty Marcina Kluski (przebywa na testach w Radomiaku), Mateusza Małka (zabiega o niego Legionovia i Znicz Pruszków) i Piotra Maślanki (poważnie jest nim  zainteresowana Legionovia). Póki co z Polonii odeszli Jan Balawejder Cezary Sauczek (obaj do Wigier Suwałki) oraz Krystian Przyborowski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Szabat i Wiśniewski mogą zostać w Polonii?

 1. Panu Kalubie chyba zrobiło się gorąco pod siedzeniem, gdyż zrozumiał że rozpieprzenie Polonii to nie pogrywanie w Sparcie Glinojeck. I to tak szybko poczuł bazę po jednym wieczorze na Konwiktorskiej. Chyba trzeba częściej.

 2. Szkoda że wczoraj nie mogłem przyjść.
  Trener= Chrobak
  Kowalczyk=bramka
  Szabat+ Wojdyga=obrona
  Wiśniewski = pomoc
  Pieczara = atak
  Szkoda że nie udało się zatrzymać Małka i Maślanki
  Można powiedzieć że szkielet zostaje. Resztą zajmie się trener Chrobak.
  Najważniejsze to spłacić długi i pozyskać sponsora. Glowy do góry, będzie dobrze,

  1. Do tego mogą zostać Olczak, Kobiera, Rakowski, Wasilewski, Sołoducha, Babiński, Zajączkowski i Sz. Kamiński. Dramatu nie ma, spokojnie powinniśmy się utrzymać. Nasza tonąca Spółka wynurzyła na chwilę głowę. Teraz do niej należy odpowiedź na pytanie, czy po to, żeby ostatni raz złapać powietrze, czy po to, żeby się uratować.

 3. Jeszcze nie wiadomo czy zostanie Szabat i Wiśniewski ponadto Nie mamy bramkarza . Zgadzam się z Tymi ktorzy twierdza ze bedziemy sie bronic przed spadkiem . .. Mam nadzieje ze trener Chrobak sobie poradzi a może znajdzie kogoś ciekawego z niższych lig

Dodaj komentarz