Legionovia zainteresowana pozyskaniem Maślanki

Według naszych informacji zwycięzca III ligi, a zarazem nowy beniaminek II ligi, Legionovia Legionowo jest poważnie zainteresowana pozyskaniem lewego obrońcy Polonii, Piotra Maślanki.

Piotr Maślanka

Obecnie w Legionowie gra kilku expolonistów: Daniel Choroś, Filip Kowalczyk, Patryk Koziara i Rafał Zembrowski. O „swojskość” szatni dbają także Piotr Wojdyga (trener bramkarzy) i Stanisław Mróz (kierownik drużyny).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Legionovia zainteresowana pozyskaniem Maślanki

    1. Mogli, tylko przy braku jakiejkolwiek stabilizacji nie da się zbudować drużyny. Niestety mozolna praca trenera Chrobaka ciągle była marnowana przez zarządzających, nieumiejących utrzymać składu i dostarczyć wzmocnień. Do tego dochodziły liczne kontuzje, które po części też były efektem słabych warunków treningowych.

    2. Zawsze chodzi o pieniądze dziwi mnie że Ciebie to dziwi Masakra jest struktura Poloni na grupach zamkniętych FB wierzyciele reprezentowani przez najlepsze kance w Polsce spółce pytają czy jest z czegoś egzekwować w Poloni ?

    3. Jest ważna, ale chłopaki podkreślają, że drużyna była zintegrowana i mimo wszystko nie chcą się stąd 😉 Szkoda będzie ich, bo to solidni ligowcy, którzy i w II by poradzili.

    4. Maślanka akurat z 2 ligi nie spadł. Na ich miejscu też bym go brał, a na miejscu pana Piotra szedł bym gdzieś wyżej niż do Legionovii.

Dodaj komentarz