Spotkanie w sprawie nowego stowarzyszenia

W najbliższy czwartek, 27 czerwca 2019 r., o godz. 19.00, grupa Ultras Enigma zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie dotyczące powstania nowego stowarzyszenia, które docelowo ma być zjednoczeniem wszystkich grup, które działają/działały/chcą działać dla Polonii. Spotkanie odbędzie się w głównym budynku klubowym.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Spotkanie w sprawie nowego stowarzyszenia

  1. Bardzo się dziwię, że do tej pory kibice z takim Wersalem odnoszą się do zarządu. Kaluba -człowiek znikąd, kto go wytrzasnął? To jakieś nieporozumienie., poza tym lekceważy kibiców i zawodników. Najwyraźniej nie daje rady, jest za krótki na tę robotę. Tylko czy My kibice znajdziemy w sobie tyle siły, aby pójść drogą np. Widzewa? Jeżeli nie, to przez lata będziemy wspominali o sukcesie Polonii w sezonie 2018/2019 i zdobyciu 6 miejsca.

  2. Mam nadzieję, że sobie te grupy nie skoczą do oczu zanim razem się połączą. Na ostatnim meczu widziałem jak jeden osiłek zmasakrował innego kibica Polonii. Naprawdę tylko razem można coś ruszyć w tym zabetonowanej „władzy” i właścicielach, którzy włożyli kasę nie wiadomo po co.

Dodaj komentarz